Zakończył jazdę w jeziorze

W jeziorze zakończył swoją jazdę kierowca samochodu osobowego. Mężczyzna prawdopodobnie nie dostosował prędkości i stracił panowanie nad autem.

Poranna jazda miała niespodziewany koniec ...   |  fot. KPPSP Chojnice

Do zdarzenia doszło dziś (2. 03.) około godziny 7:00 na odcinku drogi między Bachorzem a Małymi Swornegaciami w Gminie Chojnice. Kierujący zdołał sam opuścić pojazd. Samochód z jeziora wyciągnęli strażacy. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

(red.) Fot. KP PSP Chojnice


Zapisz

 1. 2 marca 2019  15:37   Zdziwieni   tyle w temacie

  samochód amfibia

  19
  0
  Odpowiedz
 2. 2 marca 2019  14:49   Za głupotę i akcje ...   anonim

  Za głupotę i akcje strażaków powinien zapłacić z własnej kieszeni

  29
  0
  Odpowiedz
 3. 2 marca 2019  10:31   TO MISZCZ KIEROWNICY! TO ...   anonim

  TO MISZCZ KIEROWNICY! TO TRZEBA UMIEĆ

  24
  0
  Odpowiedz
 4. 2 marca 2019  10:12   Tak wiemy (9)   Młodziak

  Pan Samochodzik jest bohaterem kultowej PRL-owskiej serii powieści dla młodzieży. Jego "twórca" Zbigniew Nienacki był komunistą, członkiem PZPR i ORMO. Wspierał UB w zwalczaniu bohaterów z AK. Wspierał także stan wojenny i porzucił rodzinę, by zamieszkać z nieletnią.

  6
  18
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 3 marca 2019  23:06   nie ze*****j sie   anonim

   nie ze*****j sie

   0
   3
  • 3 marca 2019  18:35   Zbigniewowi Nienackiemu to ty ...   Franek

   Zbigniewowi Nienackiemu to ty możesz co najwyżej buty czyścić !

   5
   0
  • 2 marca 2019  20:06   Nie ma złej młodzieży, są tylko źli wychowawcy.   anonim

   Mam wrażenie że patrzysz na świat przez pryzmat prostego robola który tęskni za socjalizmem, taki cyniczny rodzaj katolika który co niedziela w kościółku a cieszy się jak się komuś noga powinie, czy nie daj Boże jak by sąsiad miał czasem lepiej. Życie to nie bajka Panie, bywają różne historie, nawet tragiczne. Młodych czy ludzi z ambicjami trzeba motywować bo tylko oni mają szanse coś zmienić....czy przeciwstawić się atakom pod którymi obecnie jest nasz kraj, bo ludzie 50 plus mają totalnie na to wywalone. Jak tak dalej pójdzie to kompletnie nas rozmontują. Edukacja i wiara w zmianę to klucz bo nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz, a każdą porażkę możesz obrócić w sukces. Człowiek rozwija się całe życie i mam głęboką nadzieję że wielu inteligentnych wróci z zza granicy z chęcią działania w jedności by zmieniać ten kraj, dzięki doświadczeniu i przede wszystkim innemu spojrzeniu. Bo z wami, nastawieniem w stylu„kiedyś to było, młodzi nie znajo” czy „ciesz się z tego co masz”....to raczej ciężko.

   4
   3
  • 2 marca 2019  14:08   Młodziak szczylu z kurzym ...   anonim

   Młodziak szczylu z kurzym móżdzkiem, kto ci dał prawo do oceny innych, znasz powiedzenie z biblii o sądzeniu? to się nie wymądrzaj, a skoro interesują ciebie osiągnięcia innym napiszm nam o o sobie co ty poza nielicznymi orgazmami osiągnąłeś? Podejrzewam, że niewiele.

   8
   4
  • 2 marca 2019  14:06   Młodziak, ano właśnie ...   anonim

   Młodziak, ano właśnie dlatego, że jest kołek nieociosany to piszesz takie bzdury, wystarczy z wami młodziakami porozmawiać to od razu wiem, że wasze życie to smartfony i ogłupiacze, które tak z lubością zażywacie, jak tępą jesteś dzidą wystarczy przeczytać twoje komentarze, a jak ci tu żle wyjedż do UK lub Niemiec to się tam dorobisz ....ale garba i wrócisz z podkulonym ogonem

   7
   5
  • 2 marca 2019  11:58   Trochę kultury   Młodziak

   Mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości do władzy dojdzie młodsze pokolenie, bo tylko wtedy robiący karierę przed 1989 jak i po do teraz, zakończyli by niszczenie tego kraju. Mieliście swoje strajki i Bolka....i co wyszło? wasze dzieci za granicą a na miejscu praca za miskę ryżu w rywalizacji z milionami ukraińców i nie długo także hindusami i innej taniej siły roboczej, nawet na ulice nie potraficie wyjść w proteście, kupili was za 500 ......żydzi urobili was jak dzieci xD

   5
   9
  • 2 marca 2019  11:19   Odpie***** się szczeniaku   To JA

   Od Pana Nienackiego, załóż pampersa i udaj na marsz przeklętych, cepie z wypranym móżdżkiem.

   13
   2
  • 2 marca 2019  11:10   Można czerpać wiedze z książek, internetu...   Młodziak

   ...i to nie ma nic wspólnego z wymądrzaniem, no i w którym momencie oceniłem? Padło pytanie "kto to był za pan" więc padła odpowiedz....od co.

   2
   9
  • 2 marca 2019  10:42   Skopiował z netu i się wymadrza   Też młodziak

   Ty nie mieszaj polityki do świata książek, tym bardziej kultowej już serii Pan samochodzik, nie rozpatrujemy, co robił, a co napisał, dziś pewnie wspierał by PiSrael i środowiska LGBT, a co do laski, że ją wyrwał to pewnie mu zazdrocisz? a to nie twoja sprawa aby go oceniac.

   11
   5
 5. 2 marca 2019  09:57   Nic się nie stało, to ... (1)   anonim

  Nic się nie stało, to jechał pan Samochodzik. Ba, tylko kto dziś z młodego pokolenia wie kto to był za pan?

  22
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 4 marca 2019  07:19   Ja wiem   anonim

   Spal w namiotach z chłopcami !!!

   1
   1