Zagroda św. Mikołaja w Bramie Pomorza

Jeśli nie zdążyliście zadbać o atrakcje na mikołajki, to zrobiły to centra handlowe. Wszystkie dzieci, które 6 grudnia przyszły spotkać się ze św. Mikołajem i jego reniferem w centrum handlowym Brama Pomorza, miały moc atrakcji.

Jak na prawdziwego Mikołaja przystało, jego renifer cierpliwie czekał na zakończenie spotkania z najmłodszymi.   |  fot. Rmak

Chętnych na słodycze i odważnych do zrobienia sobie zdjęcia ze Świętym było całkiem sporo. Była więc okazja by z nim chwilę porozmawiać lub zdradzić w tajemnicy, o jakim prezencie marzą najmłodsi. Właśnie on najlepiej potrafił wprowadzić świąteczny klimat przypominając wszystkim obecnym o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

Z kolei w sobotę 7 grudnia organizatorzy zadbali o kolejną atrakcję. W godzinach od 14 do 18 w kąciku Elfów najmłodszym w tworzeniu świątecznych kompozycji, w tym własnego renifera pomagały niezmordowane elfy z Malownią. Milusińscy dali się też wciągnąć we wspólną zabawę, której dzielnie kibicowali rodzice, a kiedy zaszła potrzeba służyli pomocą.  

(red.). Fot. Rmak