Zaginęła w Gdyni odnalazła się w Chojnicach

Policjanci ustalili miejsce pobytu zaginionej 16 – letniej dziewczyny, której zaginięcie zgłosiła w niedzielę jej matka. Informacje zebrane przez gdyńskich policjantów doprowadziły do mieszkania, w którym się znajdowała.

Obie dziewczyny zostały przewiezione do komendy, a następnie przekazane opiekunom.   |  fot. arch.red.

Zaginięcie 16 – letniej mieszkanki Gdyni zgłosiła w niedzielę jej matka. Ostatni raz widziana była przez nią w sobotę w okolicach dworca Gdynia Główna PKP. Nad ustaleniem miejsca przebywania zaginionej pracowali policjanci z komisariatu w Gdyni Witominie i kryminalni z gdyńskiej komendy. Poczynione przez nich ustalenia i zebrane informacje doprowadziły do wytypowania miejsca, w którym może przebywać.

Policjanci z Gdyni ustalili, że zaginiona może przebywać w mieszkaniu na terenie Chojnic. Celem sprawdzenia tej informacji do wskazanego mieszkania pojechali chojniccy funkcjonariusze, którzy odnaleźli poszukiwaną w towarzystwie innej zaginionej 16 – latki, której poszukiwania prowadziła komenda powiatowa policji w Kartuzach.

KWP

Zapisz

 1. 11 stycznia 2018  15:22   No cóż 16 lat, pstro w głowie (2)   Lolo

  no i w dodatku już coś zaczyna swędzić, więc takie dziewuchy szukają przygód. Ta na ich szczęście dobrze się dla nich skończyła.

  14
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz