Zadecydowała pierwsza połowa

Nie przywiozą nawet punktu z dalekich Gliwic zawodnicy Red Devils Chojnice. O przegranej w niedzielnym spotkaniu zadecydowała pierwsza połowa meczu.

Zespół Red Devils nie przywiózł z Gliwic punktów.   |  fot. (olo)

Piast Gliwice – Red Devils 5:2 (4:0)

Bramki: M. Cygnarowski 2, D. Solecki, M. Bugański – M. Wesserling, N. Storozhuk.

Zawodnicy Red Devils dzisiejszy mecz z Piastem Gliwice przegrali już w pierwszej połowie, kiedy to stracili aż cztery gole, w tym dwa w 5 min. i to zaledwie 35 sekund. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany, ale to gospodarze jako pierwsi strzelili bramkę i wysoko prowadzili 5:0. Goście dopiero w samej końcówce zdobyli dwa honorowe trafienia – w 39 min. i w ostatniej sekundzie.

1. 14 października 2019  15:59   Jakub Kiedrowski   Jakub Kiedrowski

Jak ktoś coś chce to niech do mnie zadzwoni a nie straszy ja jak coś chce powiedzieć to mogę wam wprost w oczy a nie będę się ukrywał Życzę wam sukcesów i szerokiej drogi ja zakończyłem prace z futsalem na moje miejsce przyszła Pani prezes i niech robi co chce a mi dajcie święty spokój

3
    2
  2. 14 października 2019  11:45   ...   Kibic

Na sukcesy i porażki zespołu pracuje sztab ludzi, uwzieliscie się na tych trenerów. Nikt nie wie jak wyglądaja treningi a każdy gada. Lala ja mam wrażenie ze Ty tez znasz futsal od podszewki i wypowiadasz się jak znawca... Zrób papiery i trenuj zawodników. W sztabie jest kierownik jeszcze, fizjoterapeuta, zarząd... może o nich też coś powiecie? Jak się jest kibicem to i jak są sukcesy i jak są porażki. Prawda?

7
    1
  3. 14 października 2019  10:40   Maczkowski nie nadaje się na ...   anonim

Maczkowski nie nadaje się na trenera. Dymisja!

3
    3
  4. 14 października 2019  09:09   :(   anonim

Mecz przegrany, wynik kiepski, ale czemu nie wpuścić młodych, niech sobie pograją, a może coś uszczelą jak Frankowski, wszedł i gol.

3
    0
  5. 14 października 2019  08:49   Brak koncentracji brak ... (2)   Lala

Brak koncentracji brak zaangażowania brak pomysłu na grę kolejny mecz i kolejne punkty poszły w las Karton nastaw celownik bo przedłużony poszedł w las Trenerze zacznij grać weź asystentów ze soba niech ci pomogą a najlepiej złóż dymisję po co ci to komentatorzy słabo o tobie gadają nie pij tyle wodu nie rób takiej Miny bo mi się TV wygiął Jakub mniej Honor zastaw trenerkę teraz dwa mecze przegrasz i z hukiem ciebie wyrzucam

7. 13 października 2019  21:11   Hy (1)   Obserwator

Dlaczego przy takim wyniku gdzie i tak wiadomo że raczej nic się nie da już zmienić nie da trener pograć młodym. Jak nie wtedy to kiedy,druga chojna powoli zaczyna się robić.

7
    6
    • 15 października 2019  13:22   Hm   Ed

Dobrze mówisz- piszesz, biorą chłopaków do drużyny, oni latają na treningi, zasuwają na nich jak cała drużyna, a potem siedzą na ławie i oglądają mecz, dać pograć wszystkim.