Zadbajcie o zdrowie w podróży

Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży zaprasza osoby planujące podróże zagraniczne, szczególnie w kraje egzotyczne do skorzystania z bezpłatnych konsultacji lekarza medycyny podróży.

W Chojnicach można skorzystać z porady specjalisty medycyny podróży.   |  fot. collage red.

Bezpłatne porady lekarza medycyny podróży odbędą się dnia 24 listopada (sobota) w godzinach od 9:00 do 13:00 w Centrum Medycznym „GEMINI” ulica Młodzieżowa 35 w Chojnicach. Osoby, które chciałyby zasięgnąć porady lekarskiej przed planowana podróżą mogą umawiać się na wizytę telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 52 39 740 33, e-milowo: gemini@chojnice.pl  lub osobiście w Centrum Medycznym „GEMINI” w Chojnicach ul. Młodzieżowa 35.

Podróże to dla wielu ludzi ukochany, wymarzony sposób spędzania wolnego czasu. Uwielbiamy wyjeżdżać, spotykać nowych ludzi, próbować nieznanych potraw, kochamy nowe widoki, robimy zdjęcia ciekawych miejsc … Ważne, abyśmy oprócz wspaniałych doznań nie przywieźli z wakacji niczego groźnego dla zdrowia. Nie chcemy przecież aby wyczekiwany przez nas wyjazd zmienił się w szereg dni spędzonych w toalecie z powodu biegunki, został skrócony wskutek ciężkiej choroby, nie planujemy pobytu w szpitalu ani w czasie ani po powrocie z urlopu.

Łatwo jest zepsuć sobie i innym wyprawę, chociażby nie przestrzegając zasad higieny, nie pamiętając o profilaktyce przeciw malarycznej, zalecanych szczepieniach. Zachęcamy podróżników do rozmowy z lekarzem i rzetelnego przygotowania się pod względem zdrowotnym do wymarzonej podróży. Warto zaopatrzyć się na podróż w medyczny paszport, który wystawia Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży.

K. Karpus

 1. 15 stycznia 2013  11:26   www.google.pl   anonim

  http://www.google.pl

  0
  0
 2. 15 stycznia 2013  11:25   Google   Google

  www.google.pl

  0
  0