Z aut wyskoczyli w kominiarkach

Sceny jak z filmu rozegrały się dziś ( 6.04.) na ul. Starogardzkiej w Czersku. Około godz. 15.00 na skrzyżowaniu ul. Starogardzkiej z Królowej Jadwigi doszło do zatrzymania ok. 24 - letniego mężczyzny.

Akcja gdańskiej policji w Czersku.   |  fot. red.

Podróżował on osobowym audi pochodzącym najprawdopodobniej z kradzieży. Auto posiadało niemieckie numery rejestracyjne. - Zobaczyłem tylko migające światła na dachach nieoznakowanych policyjnych samochodów. Spojrzałem, ale było już po akcji. Gość z audi był już zatrzymany. Wokół pojawiło się pełno policji i pojazdów na gdańskich numerach rejestracyjnych – mówi jeden z mieszkańców Czerska.

1

Zaskoczony 24 – latek …
Kryminalni z Gdańska otrzymali informację, że przez powiat chojnicki będzie przejeżdżało kradzione auto. Specjalna grupa policjantów śledziła auto i właśnie w Czersku postanowiono zatrzymać kierującego nim mężczyznę. Cała akcja policji trwała dosłownie sekundy. Kradzione audi zatrzymało się na czerwonym świetle przed skrzyżowaniem ul. Starogardzkiej z Królowej Jadwigi.

2

Wtedy z policyjnych aut wyskoczyli funkcjonariusze w kominiarkach. Mężczyzna w audi był tak zaskoczony, że puścił z wrażenia pedał hamulca i kierownicę, w konsekwencji auto wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, ruszyło i przejechało jeszcze kilka metrów. 24 – latka natychmiast zakuto w kajdanki i wsadzono do policyjnego auta. Funkcjonariusze rozpoczęli czynności przeszukania samochodu i zabezpieczania śladów. Samochód miał uszkodzoną stacyjkę. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Więcej informacji wkrótce.

(red)

Zapisz

 1. 29 kwietnia 2014  20:09   ...   ripper

  Wszyscy Ci co narzekaja inaczej by spiewali jak by im skradziono auto i policja zrobila oblawe by mu odzyskac, brawo policja

  0
  0
  Odpowiedz
 2. 19 kwietnia 2014  09:25   po   j23

  Brawo dla policji proszę o zlikwidowanie u nas meliny z wódką i zutylizowanie pijaków

  0
  0
  Odpowiedz
 3. 14 kwietnia 2014  12:24   jaki zlodziej???   allcapone

  to był zwykły wozak który za 150zł dowozi auta kradzione z niemiec do dziupli. Policja mogla namierzyć dziuple a nie zgarynać wozaka!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. 7 kwietnia 2014  09:32   irka (3)   anonim

  Tyle pieniędzy żeby złapać jednego(!) złodzieja? To sie nazywa niegospodarność finansami.

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 8 kwietnia 2014  12:16   Chyba jesteś powiązana/y/ ...   fred

   Chyba jesteś powiązana/y/ ze złodziejami

   0
   0
  • 7 kwietnia 2014  13:49   Życzę ci oślico zeby jeden ...   Szwab

   Życzę ci oślico zeby jeden z takich zlodzieji tobie ukradł auto za kwotę 20 tys np jak nie będziesz miała AC. Zobaczymy jaka wtedy będziesz mądra

   0
   0
  • 7 kwietnia 2014  09:41   typowy polak   dzoana

   Jak nie lapia zlodzieji to zle, bo sie lenia, jak lapia to zle, bo za drogo. Typowa wypowiedz polaka trudno nam dogodzic.

   0
   0
 5. 7 kwietnia 2014  06:30   Dziękujemy policji, że ...   MIRKA

  Dziękujemy policji, że jesteście i dbacie o bezpieczeństwo ludzi, społeczeństwa. Jeszcze raz dzięki...Powodzenia Pozdrowionka

  0
  0
  Odpowiedz