Z Warszawy wracają z wygraną

W sobotę rozegrano 28 kolejkę Futsal Ekstraklasy. W Warszawie Legia podejmowała zespół Red Devils. Trudno przed spotkaniem było wskazać faworyta, bo obydwa zespoły w tym sezonie grają w przysłowiową „kratkę”.

Do przerwy drużyna Red Devils remisowała 1:1 ostatecznie wygrała z Legią Warszawa 5:3.   |  fot. facebook/RD

Chojniczanie mieli na swoim koncie o dwa punkty mniej niż Legia i znajdowali się o dwa miejsca niżej w tabeli. Wojskowi zajmowali ósme a Red Devils 10 miejsce.

Legia Warszawa – Red Devils 3:5

Red Devils: Czarnowski, Kollar, Kartuszyński, Pastars, Sobański, Prz. Laskowski, Nehela, Kokoladze, Augusto, Medoń, Pat. Laskowski, Świtoń, Kubiszewski, Szopiński, Kąkol, Seniuk, Magalhaes, Kręcki, Sole, Bacik, D. Laskowski.

Bramki: 3. Araujo, 34. Jarosz, 37. Och – 10. Medoń, 28. Filipe, 30. Pa. Laskowski, 35. Laskowski, 37. Świtoń

Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1. Gospodarze wcześnie, bo w 3 minucie  wyszli na prowadzenie, ale goście nie dali za wygraną i w 10 minucie na listę strzelców wpisał się Medon. W drugiej połowie dla przyjezdnych padły jeszcze cztery bramki, oraz dwie dla gospodarzy. Było to dobre spotkanie i Red Devils odniósł zwycięstwo, mimo, iż jako pierwszy stracił gola. Umiejętna gra przyjezdnych spowodowała, że to oni byli skuteczniejsi, dzięki czemu wywożą trzy punkty z Warszawy.