XXXIII Chojnickie Biegi Strażackie nagrodzone

Portal maratonypolskie.pl przeprowadził plebiscyt na najlepsze biegi w Polsce w 2017 roku. Użytkownicy portalu w głosowaniu uznali, że XXXIII Chojnickie Biegi Strażackie są najlepszą imprezą biegową w województwie Pomorskim.

Chojnickie biegi strażackie cieszą się sporym powodzeniem. Poza grupą doświadczonych zawodników sporo osób biegnie dla pasji, rekreacji, by „tylko” dobiec do mety.   |  fot. arch.

Ponadto wygraliśmy też kategorię biegów w miastach od 25 do 100 tys. mieszkańców, zajęliśmy pierwsze miejsce  wśród imprez organizowanych przez kluby i zajęliśmy pierwsze miejsce wśród biegów kameralnych - do 200 uczestników - ZOBACZ

Nadmieniam, że zajęliśmy drugie miejsce wśród biegów rozgrywanych w Polsce na dystansie 10 km. Pragnę podziękować wszystkim osobom i służbom zaangażowanym w organizacje biegu. Szczególne podziękowania należą się sponsorom i partnerom Biegów Strażackich. Jednak największe podziękowania kieruję do biegaczy, bo to  dzięki, ich głosom bieg otrzymał tyle cennych wyróżnień.

Czuję dumę i radość mam poczucie dobrze wykonanej "roboty". Proszę rezerwować termin w kalendarzu, widzimy się 5 maja na XXXIV Chojnickich Biegach Strażackich. Za oknem mróz, my już zaczęliśmy przygotowania do następnej edycji biegu, przeprowadzono atest trasy, powołaliśmy komitet organizacyjny, praca trwa. Więcej informacji wkrótce.

Hubert Szwankowski

1. 25 lutego 2018  11:36   33 edycje biegu...   runner

Należało Wam się !

4
    0
  2. 24 lutego 2018  20:49   Wreszcie po tylu latach ...   biegający

Wreszcie po tylu latach zasłużony bieg w kraju został wyróżniony. Brawa dla ChKS Kolejarz.