Wysoka porażka Red Devils

Nie tak wyobrażali sobie inaugurację nowego sezonu w Chojnicach zawodnicy i kibice Red Devils Chojnice. W pierwszym meczu u siebie Czerwone Diabły przegrały aż 1:6 z beniaminkiem z Lubawa.

W pierwszym meczu u siebie drużyna Red Devils przegrała 1:6.   |  fot. (olo)

Red Devils – Constract Lubawa 1:6 (0:1)
Bramki: Kolesnik – Pedrinho 2, Piórkowski,, Kaniewski, Pedrinho, Ossowski, Kaniewski.

Red Devils Chojnice: Kartuszyński (Rodowicz) – Storożuk, Kąkol, Kolesnik, Kreft, Sobański, Laskowski, Trojan, Medon, Ginter, Laskowski, Kaczorowski, Wesserling.

KS Constract Lubawa: Imanol (Zelma) – Kaniewski, Diego, Piórkowski, Maśkiewicz, Henrique, Łożyński, Pedrinho, Ossowski, Raszkowski, Budzyn, Zelma.

Od mocnego uderzenia rozpoczęli sezon w Futsal Ekstraklasie zawodnicy z Lubawy. Dziś pokonali w Chojnicach Red Devils aż 6:1. Nie tak wyobrażali sobie pierwszy mecz we własnej hali zawodnicy i kibice Czerwonych Diabłów. Pierwsza połowa, mimo że długo utrzymywał się bezbramkowy remis, była ciekawa, zacięta i emocjonująca. Obie drużyny szukały swoich szans na zdobycie bramki. Do przerwy wpadła jednak tylko jedna bramka, zdobył ją Bartłomiej Piórkowski dla przyjezdnych, których wspierała dziś liczna grupa kibiców. Fanów przyjezdnych, podobnie jak piłkarzy, należy pochwalić za postawę.

Po przerwie zespół Jakuba Mączkowskiego szukał szans na wyrównanie, ale dobrych i stuprocentowych okazji w drugiej połowie było zbyt mało, by pokonać dobrze dysponowanego bramkarza z Lubawy i myśleć o dobrym wyniku. Tym bardziej, że goście zagrali dziś bardzo skutecznie i wykorzystywali swoje okazje i błędy miejscowych. W kolejnych minutach wpadły kolejne bramki dla beniaminka.

Przy wyniku 0:3 na 10 minut przed końcem meczu trener Jakub Mączkowski zdecydował się na wycofanie bramkarza. Przyniosło to efekt w postaci pierwszej bramki, której autorem był Vitaly Kolesnik. Niestety, później to goście przejmowali piłkę i strzelali do pustej bramki, wygrywając ostatecznie wysoko i zasłużenie.

Wypowiedzi trenerów i kapitanów drużyn w materiale wideo.

1. 16 września 2019  14:04   Do wymiany   anonim

Do wymiany chlopy wy w hokeja nie gracie. Śmiesznie bo przed sezonem klaty wypiete i pfffffiiii i po hahaha

3. 16 września 2019  13:35   A Pani Prezes nic nie pisze ...   Anolanas

A Pani Prezes nic nie pisze ze wszystkie mecze sparingowe wygrali a teraz lipa kasztany spadly z drzew

5
    1
  4. 16 września 2019  09:51   A czego się spodziewaliscie. ...   anonim

A czego się spodziewaliscie. Po pierwsze to trzeba szukać nowego trenera, zostawiliscie go na następny kontrakt to teraz spadną i odejdzie mimo wszystko bo już w zeszłym sezonie pisałem, że się nie nadaje

6. 16 września 2019  06:33   Lala (1)   Lala

Pisałem tydzień temu ze dostaną lanie i tak będzie dalej jeden trening to za mało aby grać w ekstraklasie zawodnicy nie mieli pojęcia co robić a trenerzy to wcale nie mieli pojęcia gdzie są robili to to to a wyszło jak zawsze 1-6 i gratuluje 1 ligi bo tam wasze miejsce sami sobie zrobili taki wynik brak kondycji gra na stojąco tak mogą grać z przedszkolem i kto wie czy by wygrali powodzenia Spadek będzie Red Devils Gwiazda Red dragons

10
    3
    • 20 września 2019  13:37   Dalej   Wszystkowiedzący

I jeszcze piją, alkoholicy i pijaki, pewnie też kradną, bo jak pijak to złodziej. I staruszki muszą stać w autobusie, bo panowie piłkarze jadą na mecz na siedząco. I przeklinają, smarkają na ziemię jak grają, co to za przykład dla młodzieży. Zamknąć, rozgonić na cztery końce świata, po co to komu, nikt się tym nie interesuje.