Wypadek drogowy w miejscowości Wolność. Poszukiwany jeden z kierowców

Wczoraj (18.01.) wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 212, trasa Chojnice - Bytów, doszło do zderzenia dwóch aut. Jeden z kierowców uciekł z miejsca zdarzenia. Poszukuje go policja.

Kierujący mercedesem jest nadal poszukiwany przez policję.   |  fot. OSP Charzykowy

W zdarzeniu, do którego doszło wczoraj po godz. 20.00, brały udział samochody marki seat i mercedes. Poszkodowane zostały dwie osoby, w tym jedna (kierująca seatem), trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Kierowca mercedesa, który zbiegł do lasu ciągle jest poszukiwany przez policję.

W momencie przybycia służb ratunkowych jedna osoba (kierowca samochodu) znajdowała się poza pojazdem, druga osoba (pasażer tego pojazdu) była zakleszczona nadal w pojedzie. Natomiast jeśli chodzi o kierowce drugiego samochodu okazało się, ze zbiegł z miejsca zdarzenia. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji osoby zakleszczonej z pojazdu  oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i przekazaniu Zespołom Ratownictwa Medycznego. Działania zakończyliśmy po czterech godzinach.

W działaniach udział brały:

1) GBA – Renault – JRG Chojnice;

2) SRT – Renualt – JRG Chojnice;

3) SLOp – Fiat – JRG Chojnice;

4) GLBA Rt – FORD – OSP Charzykowy

A. Zajkowska OSP Charzykowy

Zapisz

  1. 19 stycznia 2020  14:42   Jak to się dzieje, że   Pies

    na drogach jest coraz więcej wariatów za kierownicami pojazdów, wariatów w tym sensie, że chodzi mi o tych prowadzących po kielichu, naćpanych lub mających we krwi jednocześnie jedno i drugie. Pewnie kiedy dojdzie do siebie, zgłosi się na policję i powie, że był w szoku. Takie tłumaczenia nie powinny być uznawane, a wyrok sądu maksymalny jaki można przyklepać za to przestępstwo.

    66
    2
    Odpowiedz