Wygrana na hali w Chojnicach

W niedzielny wieczór na hali w Chojnicach Red Devils zmierzył się z AZS UŚ Katowice. Gospodarze znajdowali się na 10 miejscu w tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy z 11 punktami wywalczonymi w 11 kolejkach.

Mimo pustych trybun, bo kibice z powodu obostrzeń nie mogli dopingować swojej drużyny, chojniczanie odnieśli zasłużone zwycięstwo.   |  fot. screen tv com

Goście znajdowali się w jeszcze mniej korzystnym położeniu niż chojniczanie. Drużyna z województwa śląskiego przed spotkaniem zajmowała 14 miejsce w tabeli z ośmioma punktami zdobytymi w dziewięciu meczach.

Red Devils Chojnice – AZS UŚ Katowice 3:1

Red Devils: Kartuszyński, Kollar – Sobański, Burdiuch, Storożuk, Pr. Laskowski, Mallouk, Arriazu, Medon, Pa. Laskowski, Świtoń, Kaczorowski, Perkovic.

Bramki: 5. Arriazu, 21. Mallouk, 38. Pa. Laskowski – 28. Łopuch

Kartki: 10. Storożuk (RD) – 32. Łopuch (KAT), 37. Jochymek (KAT)

Pierwsza połowa do porywającej nie należała. Tylko Arriazu znał sposób na sposób na skierowanie piłki do bramki rywala. Próbowali też oczywiście pozostali zawodnicy sportowego widowiska, ale ani gospodarzom nie udało się podwoić zaliczki, jak i przyjezdnym zdobyć wyrównującego gola.

Po przerwie gospodarze nie pozwolili przeciwnikowi na zdobycie punktów. Konfrontacja zakończyła się rezultatem 3:1. Przyjezdnych było stać wyłącznie na jedno trafienie.