Wygrana Chojniczanki po golu Podgórskiego

Bramka zdobyta w 86 minucie przez Jacka Podgórskiego dała Chojniczance zwycięstwo w piątkowym (2.11.) spotkaniu z GKS Tychy.

Gola dającego Chojniczance trzy punkty strzelił Jacek Podgórski.   |  fot. (olo)

GKS TYCHY – CHOJNICZANKA 0:1 (0:0)

Bramka: Jacek Podgórski.

Chojniczanka: Radosław Janukiewicz - Rafał Kobryń, Tomasz Boczek, Kamil Sylwestrzak, Przemysław Pietruszka, Damian Piotrowski (79. Jacek Podgórski), Paweł Zawistowski, Hubert Wołąkiewicz (69. Tomasz Foszmańczyk), Krzysztof Danielewicz, Serhij Pyłypczuk (15. Emil Drozdowicz), Janusz Surdykowski.

Pierwszy kwadrans należał do Chojniczanki, która stworzyła lepsze sytuacje bramkowe. Najlepszej nie wykorzystał już na samym początku Krzysztof Danielewicz, który nie trafił czystko w piłkę w idealnej sytuacji po podaniu Damiana Piotrowskiego. W 15 min. boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Serhij Pyłypczuk. W kolejnych minutach pierwszej połowie coraz częściej do głosu dochodzili gospodarze i to oni sprawiali lepsze wrażenie na boisku.

Druga połowa należała już zdecydowanie do GKS Tychy. Gola zdobyła jednak Chojniczanka – po kontrze w samej końcówce i podaniu Danielewicza Jacek Podgórski, który wszedł na boisku chwilę wcześniej, skorzystał z błędu obrońcy gospodarzy i wykorzystał sytuację sam na sam z Konradem Jałochą.

Przebieg meczu kibice mogą ocenić sami, bowiem spotkanie było transmitowane w Polsacie Sport.

1. 4 listopada 2018  11:36   wygrana   Jurek

Cale szczescie ze nie mieszkam w Chojnicach -i nie musze sluchac na okraglo tych ciotow -kibicow co po kazdym meczu im sie cos zawsze nie podoba -narzekaja na wszystko -nawet gdy wrocil BARTOSZEK do chojnic na fotel trenera. Czytajac tu komentarze jak widac sa tacy kibice ktorzy nawet niewiedza ze CECHERZA juz nie ma na fotelu trenerskim w Chojnicach od kilku meczy i ze maja spowrotem dobrego trenera BARTOSZKA jakiego chcieli i plakali za nim by wrocil -a ze druzyna jest bez formy to kazdemu moze sie zdarzyc . Moze spojzycie na inne dobre zespoly 1 ligi jaki tez przechodza kryzys w lidze-ktore w zeszlym sezonie byly wysoko w tabeli a gdzie dzis sa -? grozi im spadek do 2 ligi -a jak kazdy wie i widzi w 1 lidze wszystko mozliwe -(ostatnia moze byc pierwsza na koniec wiosny )-pokazano to w zeszlym sezonie jak tabela sie odwrocila na wiosne. Kibice powinni sie cieszyc ze druzyna jest na zapleczu ekstraklasy i nadal liczyc moze sie o wysokie miejsce -bo jeszcze cala runda wiosenna i nic nie jest przesadzone. A ze pol sezonu jest w ***** -to sobie sami odpowiedzcie czyja to wina -? Bo wedlug mnie to nie wina pilkarzy tylko wielkiego prezesostwa klubu ktory zatrudnil tak modrego trenera z 4 ligi co wogle nie mial pojecia o klubie i nigdy nie mial kontaktu nigdzie z tymi pilkarzami Dotego czemu klub nie sciaga mlodych pilkarzy z nizszych lig pilkarskich jak to robia inne kluby 1 ligowe -?-z mila checia przyszli by tu by sie wypromowac przed pojsciem gdzie indziej . Szkoda klubowi pieniedzy wola dziadkow przed emerytura ktorych zaden klub juz nie-chce. Przyszlo kilku dziadkow ktorzy zagrali 3 mecze w rundzie jesiennej i juz ich wogle sie nie mieszcza w skladzie nawet na rezerwie -w to miejsce byliby mlodzi pilkarze ktorzy zmila checia by tu przyszli i grali i by robili wszystko by sie pokazac wszystkim

4. 3 listopada 2018  08:51   Upsssss....nie widziałam, ... (1)   Danka

Upsssss....nie widziałam, że zmienili trenera, a kto teraz jest? Ostatnio słyszałam, że Gruszka

5
    17
    • 3 listopada 2018  08:52   Gruszkę to twoja głowa ...   Benek

Gruszkę to twoja głowa przypomina, a wiesz, że gruszkę się obija kijem, żeby zmiękła? tobie by się to przydało twarda pało.

6. 3 listopada 2018  08:49   Trenerze Kapica nie przejmuj ...   Danka

Trenerze Kapica nie przejmuj się i dalej rób swoje a zwycięstwa przyjdą jak grzyby po deszczu

6
    14
  7. 3 listopada 2018  08:47   Pamiętam jak Chojniczanka ...   anonim

Pamiętam jak Chojniczanka przegrywała mecze po świetnej grze, wtedy większość pisała, że to się wynik liczy, teraz gdy wygrała nawet po rzekomo słabszej grze to jest tragedia i już wynik się nie liczy? Co wy sobie złamasy myślicie? że jaja jakieś sobie w waszych komentarzach możecie sobie robić?

16
    7
  8. 3 listopada 2018  07:49   Bolek   anonim

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie oddała celnego strzału! A poziom całego spotkania odpowiadał 4 lidze... Brawo jednak za 3 pkt.

11
    6
  9. 3 listopada 2018  05:57   SZok!!   fan

Gdyby nie grała Chojniczanka to bym taki mecz wyłączył po 10 min ,taki poziom..ok 20:30 grało Napoli ...inny świat ,tam grają w piłkę,podają celnie..czy to aż tak trudne,nie mówie ,że mają tak samo grac,bo to zupełnie inny poziom ,ale podstawy typu przyjęcie,celne podanie..to aż tak wiele??..a wygrana..więcej szczęscia niż...i graliśmy z drużyną będącą prawie w strefie spadkowej..musi być w przerwie zimowej porządny przegląd kadry..

19
    1
  10. 2 listopada 2018  22:23   Nasi górą.   kibic2/B

Gratulacje.Szczęśliwa wygrana,ale ważne,że 3 pkt są nasze.

18
    5
  11. 2 listopada 2018  21:46   Mecz bardzo słaby, wynik ...   Daniel Edrus

Mecz bardzo słaby, wynik bardzo dobry, dobrze, że nie odwrotnie!

13. 2 listopada 2018  21:07   DO ANONIM (1)   Kibic

ANONIM JAK JESTEŚ TAKI DO PRZODU I JAK CI POZWOLĄ TO ZRÓB REWOLUCJE W KLUBIE - - MOŻE WTEDY BĘDZIE LEPIEJ ZA TWOICH RZĄDÓW

13
    2
  14. 2 listopada 2018  21:04   Do ANONIM   Tadeusz

Oglądałem cały ten mecz A jakbym miał spojrzeć to liczy się zwycięstwo i punkty z taką formą piłkarzy Tylko dziwne że sędzia też przeciwko nam sędziował. Sędzia nie przyznał karnego którego nam się należał gdzie piłkarz GKS TYCHY nadepnął naszemu na nogę jak komentatorzy mówili

19
    2
  15. 2 listopada 2018  20:49   Zwycięstwo (1)   Tadeusz

W końcu po kilku słabych meczach Chojniczanki przyszło zwycięstwo i przełamanie pod wodzą trenera MACIEJA BARTOSZKA-oby tak dalej

25
    3
    • 2 listopada 2018  20:57   Tadeusz chyba nie ogladales ...   anonim

Tadeusz chyba nie ogladales meczu na Polsat sport bo mecz był wciąż na słabym poziomie. Druga polowa dno kompletne.bramka strzelona po owszem po kontrze i chyba jedynej okazji i strzale w drugiej części spotkania. Poszxzescilo się, fajnie bylo by gdyby sie cos ruszylo ale z taka gra za tydzień może paść niestety wysoki wynik.