Wspomóż leczenie Benjamina

Rodzice niespełna 6-letniego Benjamina proszą o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia syna i wizyt u specjalistów wraz z myślą o turnusie terapeutycznym. Chłopiec był ciekawym świata, radosnym dzieckiem. Niestety w 17 miesięcy życia nastąpił regres.

Chłopca czeka długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Leczenie można wspomóc wpłacając dowolną sumę.   |  fot. nad.

Benjamin przestał reagować na swoje imię, zauważać osoby z najbliższego otoczenia. Wyrywał sobie włosy z głowy, uderzał głową w podłogę czy ścianę, głośno płakał a raczej krzyczał przez kilka godzin. Przestał bawić się ze swoją starszą siostrą, przestał ją i nas zauważać. Przestaliśmy chodzić do dużych sklepów czy na place zabaw bo każda próba wejścia kończyła się panicznym płaczem i ucieczką.

W związku ze zmianą zachowania się dziecka, poszliśmy po poradę do Przychodni Pedagogiczno - Psychologicznej w naszym mieście. Po kilku miesiącach obserwacji naszego synka stwierdzono u niego autyzm dziecięcy, co potwierdził też lekarz psychiatra. Syn zaczął terapię, zapisaliśmy go do przedszkola. Niestety jest potrzeba wykonania wielu specjalistycznych badań i konsultacji lekarskich.

Wszystko to kosztuje ogromne dla nas pieniądze. Najbliższe badanie w poradni genetycznej w Gdańsku to koszt 2 tys. zł. Dlatego jesteśmy zmuszeni dla dobra naszego synka prosić Was o pomoc. https://zrzutka.pl/2g9arc

Zapisz