Wraca "Sobota Bokserska"

Po kilkuletniej przerwie powracamy do formuły szkoleniowo - startowej pt. "Sobota Bokserska". W minionych latach UKS "Ósemka" później UKS "Bokser" zorganizował 25 turniejów pod powyższą nazwą.

Została reaktywowana "Sobota Bokserska". Jej nabliższa edycja odbędzie się w sobotę 7 marca.

Dzięki współpracy Uczniowskiego Klubu Bokserskiego "BOKSER" Chojnice oraz "Boxing Team" Chojnice z Urzędem Miejskim w Chojnicach i Centrum Park Chojnice, udało się doprowadzić do zorganizowania w roku bieżącym sześciu turniejów. "Soboty Bokserskie" to inicjatywa szkoleniowa mająca na celu maksymalizowanie wyniku sportowego jak również umożliwienie początkującym adeptom sztuki pięściarskiej rozpoczęcie przygody z "szermierką" na pieści.

Na podstawie wspomnianej umowy w pierwszym półroczu 2020 r. trzy turnieje zorganizuje i przeprowadzi UKS "BOKSER" Chojnice (07,03, 18.04, 06.06. 2020). Natomiast trzy turnieje w drugim półroczu przeprowadzi "Boxing Team" Chojnice. Zapraszam na pierwszy z opisywanych turniejów już w najbliższą sobotę do Hali Widowiskowo Sportowej "Centrum Park" przy ul. H. Wagnera 1 w Chojnicach.

Początek pięściarskich potyczek godz. 11.00. Podczas turnieju odbędą się również walki półfinałowe Mistrzostw Wybrzeża we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych.

Andrzej Plata

Zapisz