Wolontariusze Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej znów w akcji!

Pandemia ogranicza możliwości działania młodzieży, ale ta wciąż udowadnia, że nie brakuje im kreatywności! Tym razem grupa wolontariuszy postanowiła zorganizować wydarzenie online o nazwie „Stwórzmy historie”.

Centrum młodzieżowe nie zwalnia tempa i zaprasza do kolejnego wydarzenia.

Pandemia ogranicza możliwości działania młodzieży ale ta wciąż udowadnia, że nie brakuje jej kreatywności! Tym razem grupa wolontariuszy postanowiła zorganizować wydarzenie online o nazwie „Stwórzmy historię”.

Dwie wolontariuszki wcielą się w role narratorek opowiadających historię, którą tworzyć będą widzowie. Jak? Podczas transmisji na żywo oglądający będą mogli pisać w komentarzach słowa, które dziewczyny wplotą w historię. W ten sposób wpłyną oni na przebieg opowieści.

Fragment opisu wydarzenia:

„Wydarzenie skierowane do wszystkich osób, które niejednokrotnie czytając książkę lub oglądając serial żałowały, że nie mają wpływu na fabułę. Dla tych, którzy podpowiadali postaciom co powinny zrobić, choć te nigdy się nie słuchały.

Tym razem będzie inaczej.

Tym razem to Wy będziecie decydować co będzie się dziać.„

Chcecie zobaczyć co z tego wyjdzie? Możecie przekonać się już 24 marca!

Wydarzenie organizowane jest w ramach działalności Samorządnego Centrum Młodzieżowego wspieranej przez Miasto Chojnice i Powiat Chojnicki.

Po więcej informacji zapraszamy pod link wydarzenia na fb – facebook.com/events/891435428354721