Wójt do Księgi Rekordów Guinnessa. Dostał po raz 27 jednogłośne absolutorium

- No chyba jestem rekordzistą w Polsce, ale nie statystyki są tu najważniejsze, a to, że w gminie Chojnice od wielu lat tworzymy jedną samorządową rodzinę – skomentował 27 absolutorium wójt Zbigniew Szczepański.

Wójt Zbigniew Szczepański otrzymał dziś po raz 27 absolutorium. Ponownie jednogłośne, bez nawet głosu wstrzymującego.   |  fot. (olo)

Radni gminy Chojnice nie mieli dziś żadnych wątpliwości, by po raz 27 jednogłośnie rozgrzeszyć wójta gminy Chojnice za budżet i kierowanie gminą w roku poprzednim. Radni nie mieli uwag, wątpliwości, a dyskusja nad absolutorium i stosowną uchwałą zamknęła się w jednym pytaniu radnego Roberta Piesika. Szybko sprawę rozjaśniła mu skarbniczka gminy.

- Dziękuję za 27 jednogłośne absolutorium. Najważniejsze jest to, że w gminie Chojnice od lat tworzymy jedną samorządową rodzinę. Do wyborów startowaliśmy może z różnymi szyldami wyborczymi, ale w gminie Chojnice nie było i nie ma podziału na rządzących i opozycję. Jest i powinna być opozycja merytoryczna, ale nie polityczna – powiedział wójt Zbigniew Szczepański.

Wójt podziękował też swoim współpracownikom.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 19 maja 2017  21:42   po obejrzeniu nagrań   mieszkaniec g.chojnice

  też chciałbym aby to było ostatnie absolutorium, każdy musi zapłacić za złe czyny

  3
  0
  Odpowiedz
 2. 19 maja 2017  08:35   jeszcze trochę   sprawiedliwość

  i uśmiechu nie będzie, czego mu życzę

  3
  0
  Odpowiedz
 3. 19 maja 2017  08:33   przy takich bezradnych,   obserwator

  wójcina tupnie a oni uciekają, wstyd

  4
  0
  Odpowiedz
 4. 18 maja 2017  17:56   teraz kiedy znam prawdziwe oblicznie,   wyborca

  nie gratuluję

  6
  1
  Odpowiedz