Włamywacz trafił do policyjnego aresztu

Kryminalni z Chojnic zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże i włamania do samochodów, piwnicy i mieszkania, skąd ukradł akumulatory, kosiarkę, wertykulator oraz biżuterię o łącznej wartości około 7 tys. złotych.

Zatrzymany 27 - letni chojniczanin trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.   |  fot. KPP

Kryminalni z chojnickiej policji pracując nad wyjaśnieniem spraw włamań do samochodów do których doszło na przestrzeni ostatnich kilku dni, zatrzymali 27 - letniego mieszkańca Chojnic. Mężczyzna podejrzany jest o włamania do samochodów ciężarowych i osobowych pozostawionych na parkingach w różnych częściach miasta, skąd ukradł akumulatory i inne drobne przedmioty.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustali również , że ten sam mężczyzna w październiku 2015 roku włamał się także do piwnicy jednego z domów jednorodzinnych skąd ukradł kosiarkę i wertykulator o wartości 1100 złotych, a także w kwietniu bieżącego roku z mieszkania chojniczanki ukradł biżuterię, którą pokrzywdzona wyceniła  na ponad 2 000 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

KPP

Zapisz

 1. 12 października 2017  13:13   pokazać twarz (1)   OTO JA

  POKAZAĆ TWARZ TEGO ZŁODZIEJA KU PRZESTRODZE DLA INNYCH DLA CZEGO MIESZKAŃCY, SASIEDZI NIE MOGĄ WIEDZIEĆ KTO MIESZKAŁ W ICH OTOCZENIU.

  17
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 12 października 2017  22:01   qwerty   anonim

   Wpi...ol spuścić! Może inni zrozumieją, ze też mogą odczuć fizycznie i psychicznie odwet za winę.

   3
   0