Wielki koncert na Nocy Poetów!

Warto wybrać się w tym roku na XVI Chojnicką Noc Poetów. Tę informację adresujemy szczególnie do osób, które w zeszłym roku nie doczekały się recitalu Mirosława Czyżykiewicza.

Zbigniew Buława zapewnił, iż wkrótce będzie znana lista tegorocznych wykonawców Nocy Poetów.   |  fot. arch.

M.Czyżykiewicz.Artysta postanowił sowicie wynagrodzić słuchaczom to długie wyczekiwanie. - Mirek Czyżykiewicz wystąpi w Chojnicach z filharmonikami Politechniki Warszawskiej pod kierownictwem Darka Łapińskiego - informuje Anna Kieszek, manager artysty. - Recital będzie kompilacją utworów z trzech autorskich płyt artysty:" Superata", "Ave" i "Allez".

Takie koncerty, z udziałem 30-osobowej orkiestry należą do rzadkości, zatem chojnickich melomanów czeka nie lada gratka. Orkiestra rozrywkowa The Engineer Band, a raczej big band rozbudowany o sekcję instrumentów smyczkowych koncertuje od 2006 roku.

Kolejni muzyczni goście Nocy Poetów A.D.2010 to Grzegorz Tomczak, który w Chojnicach wystąpi w towarzystwie Leny Piękniewskiej, oraz Barbara Stępniewska - Wilk. - Nadal prowadzę rozmowy z licznymi aktorami, wkrótce lista artystów będzie kompletna - zapewnia Zbigniew Buława, współorganizator Nocy Poetów. Tegoroczna impreza odbędzie się 7 sierpnia.

(ro)

 1. 8 maja 2010  14:58   na dachu ratusza!   anonim

  na dachu ratusza!

  0
  0
 2. 8 maja 2010  13:53   A gdzie się odbędzie ,jak ...   anonim

  A gdzie się odbędzie ,jak ,,amfiteatr" w fosie w remoncie ?

  0
  0
 3. 7 maja 2010  19:08   O Boże, trwaja przygotowania ...   anonim

  O Boże, trwaja przygotowania a moni juz chce wiedziec kiedy?

  0
  0
 4. 7 maja 2010  18:55   dokladna data   moni

  prosze o dokladny termin

  0
  0