Wiele się działo w szkolny Dzień Dziecka

31 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach oprócz zajęć dydaktycznych zaplanowano także wydarzenia podkreślające zbliżający się Międzynarodowy Dzień Dziecka.

W piątek świętowaliśmy Dzień Dziecka! Z tej okazji na uczniów czekały liczne atrakcje. Dzieci próbowały swoich sił w wielu konkurencjach sportowych.   |  fot. nad.

W trzech turach w sali gimnastycznej nasi uczniowie świętujący ów dzień, mieli sposobność zaprezentować swoje pasje i zdolności w szkolnej edycji pokazów „Mam talent”. Na scenie działo się wiele, były popisy wokalne, muzyczne, gimnastyczne, taneczne, plastyczne, pokazy teatralne w wykonaniu uczestników koła „Maskarada” prowadzonego przez Agnieszkę Szynalewską.

Dziecięca widownia miała mnóstwo okazji do braw, bo wszyscy mali amatorzy na scenie swoje talenty zaprezentowali wybornie! Klasy ósme zadziałały wspólnie prezentując się jako najliczniejsza grupa we wspólnym tańcu przygotowanym na zbliżający się bal ósmoklasistów. W ich ślady poszli też siódmoklasiści, którzy również potrafili wykonać ów drobiazgowo wypracowany tan.

Po prezentacjach artystycznych dla wszystkich uczniów przygotowano lubiane przez dzieci klasowe zawody sportowe. Rywalizacja była jak zawsze pełna pasji, wesoła i fair play! Rada Rodziców SP nr 3 przygotowała dla wszystkich uczniów słodkie upominki, a podziękowania za zorganizowanie i prowadzenie  pokazów artystyczno – sportowych popłynęły do pani Anity Leszczyńskiej, pana Andrzeja Schulza, nauczycieli w-fu i wychowawców klas.

Prezentacje dziecięcych występów uzupełniły występy grupy tanecznej „Roztańczone Trójeczki” podczas miejskich obchodów Dnia Dziecka w sobotę, 1 czerwca. Tam również podopieczni Beaty Wielewskiej pokazali, że mają talent!

(ZSzP nr 3)

  1. przedwczoraj 21:36   A festynu już wcale nie ...   anonim

    A festynu już wcale nie robią

    1
    0