Weselne wpadki (reklama)

„Tak”- słowo, które rozbrzmi z Waszych ust w tym wyjątkowym dniu – dniu Waszego ślubu. Ustrojony ołtarz stanie się tłem przysięgi Waszej miłości. Dopełnieniem tej chwili będzie wesele, które tak starannie planujecie.

Ślub i wesele, to jeden z najważniejszych dni w życiu, który pozostaje w pamięci do końca naszych dni.   |  fot. nspiredbythis.com

To podczas niego najbliżsi będą świętować ten przełomowy dla Was moment – dlatego też wszystko musi być bajkowe, dopracowane do ostatniego szczegółu.

Są rzeczy, które z pozoru wydają się być mało ważne, jednak to właśnie detale mogą sprawić, że goście będą wspominać Wasze wesele pozytywnie bądź negatywnie. Zdarzały się przypadki, w których ludzie prosto z sali weselnej biegli do własnej kuchni, ponieważ brakowało jedzenia. Innym razem rodzice zostali rozsadzeni z dziećmi, co ani jednym, ani drugim się nie spodobało. Może i Wy przypominacie sobie jakieś weselne wpadki? Imprezy, które Waszym zdaniem pozostawiały wiele do życzenia. Jeśli sami planujecie ten dzień, wiecie, że to spory wydatek, a jeśli już płacicie, powinniście także wymagać.

Dobrym sposobem  na wyselekcjonowanie odpowiednich lokali weselnych jest wycieczka po Internecie. Tu natraficie m. in. na portal www.weselne.pl. Oferuje on wyszukiwanie sal weselnych z różnych miejsc całej Polski, także województwa pomorskiego. A jakie funkcje ułatwią Wam wybór? Sortowanie według cen, wyszukiwanie sal w danych miastach, galerie zdjęć ... Na stronie zamieszczony jest także formularz kontaktowy, dzięki któremu od razu można skontaktować się w sprawie wolnych terminów.

Można tez zapytać o detale – liczbę miejsc, ułożenie stołów, noclegi dla gości, menu, napoje i wiele wiele innych. Niektóre szczegóły opisane są już w poszczególnych ofertach na www.weselne.pl Sami doskonale wiecie, że nawet cechy takie jak brak parkingu, czy klimatyzacji mogą być przyczyną weselnej wpadki. A nie chcecie przecież, żeby przy okazji kolejnych zaślubin w rodzinie plotkowano o Waszym nieudanym przyjęciu.

Patrycja Górecka

 1. 29 sierpnia 2013  09:09   Wkrótce (3)   anonim

  Koszula bliższa ciału, już wkrótce bo 13 października w Chojnicach Targi Ślubne

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 30 sierpnia 2013  11:24   WTF   panna młoda

   Nie wszyscy ludzie wchodzą na chojnice.com od pół roku i codziennie tak jak Ty anonimie. A w ogłoszeniu o targach nie ma informacji o godzinie itd. Więc się tak nie spinaj. Widze poziom internautów w naszym krju siega zera.

   0
   0
  • 29 sierpnia 2013  11:58   mloda? jaja sobie robisz czy ...   anonim

   mloda? jaja sobie robisz czy jak? od poł roku jest baner na chojnice com o imprezie a ty sie pytasz? daj sobie na luz i nie kompromituj sie ok

   0
   0
  • 29 sierpnia 2013  10:47   A jakieś szczegóły? ...   panna młoda

   A jakieś szczegóły? godzina i miejesce?

   0
   0