Weekendowe regaty

W dniach 21 – 22 maja LKS Charzykowy był organizatorem regat o Puchar Starosty Chojnickiego. W słabym i bardzo zmiennym wietrze rozegrano 8 wyścigów.

Zawodnicy rywalizowali na Jeziorze Charzykowskim o puchar starosty.   |  fot. arch.

W grupie B, gdzie startowało 23 zawodników wygrał Jeremi Szczukowski z CHKŻ Chojnice przed Bartoszem Bojarskim z KŻ – Vi – King Człuchów i Wiktorem Gmys z CHKŻ Chojnice. Z naszych zawodników 6 był  Jakub Szczepański, 15 Antoni Lipiński, który startował tylko w niedzielę.

18 Mateusz Grabowski, który otrzymał puchar dla najmłodszego zawodnika, 19 Antoni Szyca. W grupie A startowało 13 zawodników. najlepszy był Patryk Kosmalski z CHKŻ Chojnice, drugie miejsce zajął jego kolega klubowy Mateusz Grzempa, trzecie miejsca zajęła Weronika Jaroszek MKŻ Opti Kamień Pomorski.