Warsztaty wokalne dla młodzieży

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w ferie zimowe na warsztaty wokalne z Magdaleną Ptaszyńską, wykładowcą w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.

Na wokalne warsztay zaprasza ChCK.

W oparciu o własny, autorski program prowadzi warsztaty wokalne z zakresu emisji głosu oraz interpretacji piosenki na terenie całej Polski. Prowadzi własne Studio Muzyki Rozrywkowej i wydawnictwo 'MagMusic'. Od 2007 r. wykłada w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II st. im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.

Organizuje koncerty na terenie Warszawy, podczas których wspólnie z wykładowcami i uczniami szkoły promują materiał, nad którym pracują podczas roku szkolnego. Mają na koncie m.in. repertuar Jerzego Wasowkiego i Jeremiego Przybory oraz spektakle musicalowe. Obecnie pracuje nad własnym materiałem autorskim. W lutym 2009 r. wydała swój pierwszy singiel 'Nie Próbuj Szukać Odpowiedzi', w czerwcu kolejny - 'Lustro', a w 2011 r. 'Białe Ogrody'.

W śpiewie nie ma jednej metody nauczania dla wszystkich, dlatego też podchodzi do każdego indywidualnie. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na:

warsztat (emisja głosu, prawidłowe oddychanie)

skupiony, otwarty dźwięk,

swobodne poruszanie się w rejestrach,

kontrolę nad “dźwiękiem przejściowym”,

naturalność głosu i jego barwę,

prawidłową wymowę głosek,

frazowanie,

prace z mikrofonem,

wizerunek sceniczny,

sposób wyrażania siebie.

Termin: 11, 12, 13 lutego 2019 r. godz. 10:00-13:00 oraz 15:00-19:00. Miejsce: Chojnickie Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1. Koszt warsztatów 50 zł

Zapisy: Janusz Łangowski: tel. 692 221 108; e-mail: j.langowski@ckchojnice.pl

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie podpisanej przez rodzica/opiekuna KARTY UCZESTNIKA ZAJĘĆ (plik załączony jest poniżej).

pdf.jpg

Ł. Sajnaj

Zapisz