Warsztaty i fotospacer po Dzielnicy Dworcowej

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców Dzielnicy Dworcowej na warsztaty fotograficzne. Prowadzone będą przez Daniela Frymarka, laureata nagród m.in. w konkursach „National Geographic”, BZ WBK Press Foto, Grand Press Foto.

Zajęcia mają za cel wspólne przygotowanie materiału fotograficznego na wystawę poświęconą obszarowi rewitalizacji w Chojnicach.

Pierwsze zajęcia zaplanowano na niedzielę 17 listopada. Uczestnicy spotkają się w Chojnickim Centrum Kultury i po krótkim wprowadzeniu wybiorą się na spacer fotograficzny po zakamarkach obszaru rewitalizacji. Odwiedzą budynki i podwórka wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowej - partnerów miasta w projekcie rewitalizacyjnym oraz inne miejsca na obszarze Dzielnicy Dworcowej.

Zaplanowano dwie tury spotkań tak, aby każdy mógł dobrać dla siebie dogodną godzinę. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00, drugie o 12.00. Miejscem zbiórki jest Chojnickie Centrum Kultury. Osoby posiadające własny sprzęt fotograficzny prosimy o zabranie go ze sobą. Zajęcia są bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr 52 3972215 i mailowo pod adresem d.wolinska@ckchojnice.pl

Kolejne warsztaty odbędą się w niedzielę 24 listopada i będą służyły opracowaniu wystawy – obróbce i doborowi zdjęć, przygotowaniu opisów – wszystko pod czujnym okiem kuratora. Otwarcie wystawy zaplanowano na grudzień. 

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Rewitalizacja Dzielnicy Dworcowej w Chojnicach” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Zapraszamy!

Ł. Sajnaj

  1. 9 listopada 2019  18:47   Propozycja   Dzielnicowy.

    Zróbcie zdjęcia kamienicy przy Warszawskiej 27, będzie to zdjęcie z cyklu "niezmienne od lat". Nawet po realizacji projektu...

    5
    0