Walka o Pas Mistrza Polski przełożona na maj

Podczas sobotniej (29.02.) gali Rocky Boxing Night w Stężycy nie dojdzie do skutku pojedynek, który elektryzował całą „Bokserską Brać” walka o pas Mistrza Polski zawodowców Kewina Gruchały z Chojnic z Rafałem Jackiewiczem.

Zapowiadana walka Kewina Gruchały (z lewej) na ostatni dzień lutego z powodu kontuzji zawodnika została przełożona na maj.   |  fot. nad.

Podczas ostatniego, piątkowego sparingu przed galą w Stężycy Kewin Gruchała doznał kontuzji łokcia. Walka najmłodszego z najstarszym zawodowym bokserem w Polsce ma się odbyć 15 maja podczas gali w Kościerzynie.

- Kewin ma przed sobą długą karierę a my będziemy zawsze podkreślać, że zdrowie jest najważniejsze. Pięściarzowi, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział szef grupy Rocky Krystian Każyszka.

(nad.)


Zapisz

  1. 29 lutego 2020  20:47   Walka   Kibic

    Z całym szacunkiem dla tego młodego zdolnego chłopaka. Ładne walki w boksie amatorskim ale w zawodowym Jak narazie dostawał nieznaczace obite kotlety. Niestety Jackiewicz to inna liga i myślę, że dostałby solidne lanie. Życzę chłopakowi sukcesów i trzymam kciuki.

    1
    0
    Odpowiedz