W sobotę w Cekcynie minifestiwal muzyki elektronicznej

W sobotę 2 lipca w Cekcynie odbędzie się minifestiwal muzyki elektronicznej z udziałem miejscowego zespołu „Electronic Revival. Kilka lat wcześniej dał się poznać również chojniczanom na zakończenie festiwalu sztuki ulicznej „Chojnicka Fiesta".

Na spotkanie w cekcyńskim amfiteatrze zapraszają organizatorzy.   |  fot. ilustrac.(je)

Minifestiwal jest częścią zlotu motocyklistów pn. Motor Music Masters. Początek tej imprezy w piątek 1.07 o g. 17 w Żalnie na parkingu przy zajeździe „Na rozdrożu”. Po mszy św. w miejscowym kościele przejazd do Cekcyna, gdzie w amfiteatrze odbędzie się spotkanie uczestników zlotu. Następnego dnia o g.10 wyjazd na kilka przygotowanych tras wiodących po Borach Tucholskich.

Wieczorem od 19.00 na plaży Wielkiego Jeziora Cekcyńskiego rozpocznie się koncert. Wystąpią: Robert Kanaan, Out Of Mind, Electronic Revival oraz Blend. Po koncercie dyskoteka z DJ. Przez całą sobotę 2.07 przy plaży będą czynne stoiska nie tylko gastronomiczne i sponsorów, ale i adresowane do motocyklistów. Odbędą się konkursy z nagrodami dla uczestników zlotu, jak rzucanie oponą, na najgłośniejszy wydech oraz „znawca mechaniki”.

Więcej informacji o Zlocie na stronie organizatorów.

(je)