Uwaga! W przyszłym tygodniu ruszą prace w ciągu ulicy Prochowej i Dworcowej

UM oraz wykonawca robót – firma WO-KOP informują, że w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa gospodarki wodami opadowymi i roztopowymi na terenie MOF Chojnice – Człuchów”, w dniu 18.09. rozpoczną się roboty budowlane w ciągu ul. Prochowej.

Wkrótce rozpoczną się prace drogowe. Trzeba będzie się liczyć z utrudnieniami w ruchu.   |  fot. ilustracyjne

Planowane jest wyłączanie z ruchu fragmentu ulicy Prochowej od skrzyżowania z Aleją Brzozową do Placu Piastowskiego (Restauracja POLKA) z dopuszczeniem do ruchu mieszkańców. Prosimy mieszkańców o nieparkowanie pojazdów na w/w odcinku ul. Prochowej. Roboty budowlane będą prowadzone do końca grudnia 2019 r.

Wkrótce roboty budowlane na ul. Dworcowej

Informujemy, że w dniu 20.09. firma Marbruk Sp. z o. o. Sp. k. jako Lider „Konsorcjum MARBRUK – EKOMEL – INSTAL” zamierza rozpocząć roboty budowlane na ul. Dworcowej w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa kanalizacji deszczowej wraz z odwodnieniem i odtworzeniem nawierzchni – ul. Łanowa, Towarowa, Al. Brzozowa, Sędzickiego, Dworcowa, Łużycka, Kaszubska, Angowicka”.

Harmonogram prac:

20 września – frezowanie nawierzchni, ruch wahadłowy

23 – 28 września – roboty instalacyjne

30 września – 7 października – roboty drogowe

Planowane zakończenie prac do dnia 7 października br.Za utrudnienia przepraszamy i jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

UM

 1. 15 września 2019  21:08   W te terminy zakończenia ...   anonim

  W te terminy zakończenia prac, to jeszcze ktoś wierzy? Haha, na pewno wszystko się wydłuży, jak to zwykle w naszym mieście bywa :)

  6
  0
 2. 15 września 2019  11:58   Krawężniki sa sprowadzanie ...   Budowlaniec

  Krawężniki sa sprowadzanie z Chin a to troche potrwa

  3
  1
 3. 14 września 2019  03:56   prace   Adam

  Jednego nie skonczyli , a drugie zaczynaja , miasto juz calkowicie bedzie zakorkowane ,

  9
  4
 4. 13 września 2019  15:13   Wkrótce cierpliwość ...   anonim

  Wkrótce cierpliwość kierowców sie skończy i zablokują całe Stare Miasto z dojazdem do ratusza ! Już się zwołują na forach :)

  34
  12
 5. 13 września 2019  15:10   Tylko zamówcie wcześniej ...   pixi

  Tylko zamówcie wcześniej krawężniki czy tam inne ustrojstwa, aby kierowcy nie musieli znowu czekać miesiacami na otwarcie ulicy bo czegoś tam wykonawca nie dostarczył tak jak to ma miejsce na Sukienników ! To jest skandal, że tyle czasu czeka się na jakieś kamienne wykończenia. Miasto coraz bardziej zakorkowane więc turyści omijają je z daleka !

  39
  9