Usłyszała zarzuty kradzieży sklepowych

Nie uniknie odpowiedzialności karnej mieszkanka gminy Chojnice, która ma związek z kradzieżami sklepowymi na terenie Chojnic. Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta wczoraj dopuściła się kradzieży w czterech sklepach.

Za swoje postępowanie kobieta odpowie przed sądem.   |  fot. arch.

Policjanci z Chojnic przedstawili zarzuty kobiecie, która  ukradła wczoraj z kilku sklepów na terenie miasta różnego rodzaju kosmetyki, artykuły drogeryjne, tekstylne i spożywcze o wartości około 800 złotych. Mieszkanka gminy Chojnice została zatrzymana po tym, jak obsługa sklepu zauważyła jak kobieta chowała towar z półki sklepowej do torebki .

Szybka reakcja personelu i niezwłoczna reakcja policji umożliwiło zatrzymanie 56-latki. Funkcjonariusze w trakcie czynności ustalili, że zatrzymana w tym dniu dopuściła się także kradzieży w kilku innych sklepach na terenie miasta, co zostało potwierdzone przez śledczych pracujących nad tą sprawą.  Wszystkie skradzione przedmioty zostały przez policjantów odzyskane i zabezpieczone. Część z nich została już przekazana przedstawicielom sklepów.

Policjanci sprawdzą także, czy ta sama sprawczyni nie dopuściła się już wcześniej tego rodzaju przestępstw. Wczoraj popołudniu kobieta usłyszała zarzuty popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

KPP

Zapisz

 1. 12 października 2018  07:24   Byłam w tym sklepie ...   meszkanka

  Byłam w tym sklepie spożywczym przy Młodzieżowej jak ochrona ujęła tą złodziejkę, ***** kobieta elegancko ubrana i jeszcze jaj mało i to musi kraść

  11
  3
  Odpowiedz
 2. 11 października 2018  19:17   no ni jak (2)   ktoś wie

  Za kradzież grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. A za gwałt przez np księdza pedofila?

  10
  8
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 11 października 2018  20:56   Za gwałt popełniony przez ...   ksiąc

   Za gwałt popełniony przez księdza - pedofila,grozi kara pozbawienia wolności do lat 3,za prowokowanie księdza do innej czynności seksualnej

   5
   1
  • 11 października 2018  19:50   Przeniesienie   anonim

   do większej i bogatszej parafii aby zniknąć w tłumie. Buuuhahahahah

   6
   1
 3. 11 października 2018  17:58   Teraz jest KRAJ RAD   Marco

  nie będziesz kradł, nie będziesz jadł.

  11
  7
  Odpowiedz