Udany start tenisistów stołowych

Zawodnicy UKS Ósemka BB Auto Chojnice udanie rozpoczęli rywalizacje w XIV Grand Prix w Tenisie Stołowym w Tucholi. W turnieju wzięło udział 154 zawodników, gra odbyła się na 18 stołach.

Reprezentacja UKS Ósemka BB Auto Chojnice.   |  fot. nadesłane

Zostały utworzone 4 kategorie kobiet oraz mężczyzn. Z Chojnic w kategorii kadetów zagrał Maksymilian Żychliński, który zdobył łącznie 3 punkty. W kategorii młodzików wygrał Andrzej Prondzynski, który zdobył 16 punktów oraz Bartłomiej Ossowski zakończył rywalizację na 2 pozycji, uzyskał 14 punktów.

W kadetkach zwyciężczynią została Oliwia Wilczek również otrzymała 16 punktów, w klasyfikacji ogólnej. W juniorach sprawdził swoje siły Filip Prondzynski, który jak na razie jest liderem w swojej kategorii.

W kategorii juniorek na czele jest Martyna Pieragowska, uzyskała 16 punktów. W seniorkach Iwona Gadomska uplasowała się na 2 pozycji, zdobyła 14 punktów.

W kategorii seniorów liderem jest Rafał Megger, na drugiej pozycji znajduje się Arkadiusz Domachowski. Sławomir Wilczek oraz Arkadiusz Dłużewski wywalczyli miejsca 5 - 6 i otrzymali 8,5 punktu każdy. Jarosław Mikołajewski i Mateusz Żychliński zajęli miejsca 9 - 12 oraz 4,5 punktu.