Triathlonowe zmagania (foto)

W sobotę 13 czerwca przy letniej pogodzie ruszył Marbruk Triathlon Charzykowy. Do rywalizacji stanęło ponad 450 zawodników startujących na czterech dystansach.

Triathlon Charzykowy to nowość na triathlonowej mapie Polski.   |  fot. M.N.

Najważniejszym elementem zawodów była rywalizacja na dystansie supersprintu, w ramach której rozegrane zostały Mistrzostwa Polski.Tutaj bezkonkurencyjni okazali się Sylwester Kuster oraz Agnieszka Cieślak.

Walcząc o tytuł najszybszego polskiego triathlonisty zawodnicy pokonali 600 m trasy pływackiej w Jeziorze Charzykowskim oraz 15 km rowerem i 3 km biegiem po urokliwych trasach w okolicach Parku Narodowego Bory Tucholskie.

Wyniki - tutaj

(red), fot. M.N.

1. 14 czerwca 2015  20:31   Brawo   zsz nr 1

Gratulacje dla pani Anny Kosmalskiej za wybitne wyniki .Gratulacje dla wszystkich reprezentantów powiatu Chojnickiego