Treningi rozpoczęte

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu Futsal Ekstraklasy. Pierwszy trening poprowadzili trenerzy Oleg Zozulya i Marek Szank, wkrótce do sztabu dołączy także trener Jarosław Wróblewski.

Trenerzy przygotowali już rozpiskę treningową i drużyna na dobre rozpoczyna nowy sezon w Futsal Ekstraklasie.   |  fot. A. Knitter

Na treningu pojawili się prawie wszyscy zawodnicy, w tym nowe twarze Robert Świtoń oraz Kevin Kollár. W Chojnicach jest już także Andriy Burdiuh, ale na pierwsze zajęcia musi przeczekać – zgodnie z przepisami – w kwarantannie. Wkrótce do zespołu dołączą także dwaj Hiszpanie Alejandro Arriazu Asensio oraz Malouk Morad, którzy na dniach przylecą do Polski.

W zespole Red Devils wkrótce ujrzymy także byłego zawodnika Patryka Laskowskiego, który niebawem wznowi treningi z drużyną. Z zawodnikami przed treningiem spotkała się pani prezes klubu Natalia Dalecka, która powitała dotychczasowych zawodników, ale także przedstawiła tych nowych. – Zaczynamy z nowym trenerem, z nowymi zawodnikami i z czystą kartą. Zapominamy o zeszłym sezonie, musimy udowodnić, że należy się nam gra w Futsal Ekstraklasie – mówiła Natalia Dalecka.

Tekst i fot. A. Knitter/Red Devils