Tradycji stanie się zadość, o ile nie będzie obostrzeń

W Chojnicach na rynku w grudniu zagości Jarmark Bożonarodzeniowy. Chojniczanie i nie tylko, będą mogli przy dźwiękach kolęd, obejrzeć jasełka, zrobić świąteczne zakupy lub skosztować świątecznych potraw.

Jarmark o ile się odbędzie jest świetną okazją, by zaproponować mieszkańcom Chojnic i okolic produkty związane ze świętami.   |  fot. ilustracyjne

Promocja Regionu Chojnickiego planuje w br. zorganizować XIII Jarmark Bożonarodzeniowy w Chojnicach. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna w kraju na to pozwoli, to świąteczny jarmark odbywać się będzie na Starym Rynku w dniach 10-12 grudnia 2021 roku. W atmosferze oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, przy dźwiękach kolęd, mieszkańcy naszego miasta będą mogli zrobić przedświąteczne zakupy, obejrzeć jasełka, skosztować świąteczne potrawy.

Zapraszamy do udziału w Jarmarku podmioty gospodarcze i twórców ludowych oferujących asortyment świąteczny: ciekawe prezenty, kosmetyki, galanterię skórzaną, opakowania do prezentów, ozdoby, iluminacje świetlne, słodycze, zabawki, choinki, stojaki do choinek, wypieki cukiernicze, wszelkie specjały polskiej kuchni, artykuły rzemiosła artystycznego i wszystko to, co jest związane z tradycją tych wspaniałych świąt.

Prosimy o wstępne zgłaszanie chęci uczestnictwa w imprezie na razie w formie wiadomości e-mail, telefonicznie lub osobiście. W późniejszym czasie przygotujemy dla Państwa karty zgłoszenia. Wstępnych zgłoszeń i ustaleń prosimy dokonywać w biurze Promocji Regionu Chojnickiego, Stary Rynek 4, Chojnice; telefonicznie pod numerem 52 397 05 97 lub poprzez wiadomość e-mail: promocja@chojnice.pl

Informujemy również, że jako Organizatorzy rozpatrujemy możliwość wynajęcia domków handlowych na okres przed i po jarmarku, przedłużając tym samym dla Państwa możliwość sprzedaży. Zainteresowane osoby prosimy o szybki kontakt.

Promocja Regionu Chojnickiego