To był fantastyczny turniej

Dobiegła końca dziecięca Gala Piłkarska. W trzecim dniu imprezy grały zespoły z rocznika 2014. Rywalizowały: Junior Football Academy Przechlewo, MKS Debrzno, MLKS Tucholanka, Brda Rytel oraz po dwie drużyny Kolejarza Chojnice i MKS Chojniczanka 1930.

Młodzi zawodnicy biorący udział w gali pokazali się z jak najlepszej strony, udowadniając, że mają serce do gry mają nie mniejsze niż zawodowy piłkarz!   |  fot. mkschojniczanka.pl

Pomimo tego, że mierzyły się ze sobą najmłodsze drużyny podczas tegorocznej Gali, to licznie zgromadzeni kibice byli świadkami pięknych akcji, mogli obejrzeć sporo goli, a same pojedynki trzymały bardzo wysoki poziom. Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko i grali niezwykle ambitnie. Podczas Dziecięcej Gali Piłkarskiej nie prowadziliśmy żadnych tabel i rankingów.

Po fazie grupowej każda z drużyn grała kolejne spotkania wg. turniejowej drabinki. Podczas ceremonii zakończenia pamiątkowe statuetki, medale oraz nagrody trafiły do każdego uczestnika turnieju. Przyznano także indywidualne nagrody dla najlepszych graczy z każdej drużyny oraz dla zwycięzców konkursów - szybkości, celności i żonglerki. W rolę arbitrów wcielili się zawodnicy pierwszej drużyny Chojniczanki - Mateusz Cegiełka i Marcin Trojanowski.

Przy wejściu na trybuny pojawiło się stanowisko #RazemDlaAleksa, gdzie nie brakowało pysznych słodkości. Przez dwa dni udało się zebrać 3425,55 zł. Cały dochód zostanie przekazany na leczenie Aleksa, który walczy z SMA. We współpracy z KIKI pracownia artystyczna każda z drużyn wzięła udział w dedykowanych zajęciach z ekologii. Sponsorem nagrody dla najlepszego zawodnika turnieju była firma Sport-Club.pl, a statuetki przygotowała Drukarnia Standruk. Dziękujemy również za wsparcie Urzędu Miasta Chojnice, Starostwa Powiatowego w Chojnicach oraz firmy Eurostandard.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom oraz kibicom, że byli razem z nami podczas Dziecięcej Gali Piłkarskiej "Dumni z Natury". Dzięki Wam ten turniej był naprawdę fantastyczny!

mkschojniczanka.pl