The Evergreen czeka na głosy

Zespół The Evergreen powstał latem 2006 w Dublinie. Założyli go Ireneusz Stanisławski i Michał Erward. Głosując na nich możesz im pomóc w zakwalifikowaniu się do II etapu „Coke Live Fresh Noise 2010”.

The Evergreen na tegorocznych Dokonaniach Roku.

Muzyka jaką tworzymy, jest wypadkową różnych gustów i fascynacji gromadzonych przez lata oraz potrzebą wyrażenia swoich poglądów i emocji na płaszczyźnie powiązania różnej stylistyki muzycznej. Jesteśmy z różnych światów muzycznych i uczestniczyliśmy w wielu projektach i przedsięwzięciach. Preferujemy łączenie tego, co dla zatwardziałych konserwatywnych słuchaczy jest niewyobrażalne - old schoolowych treści ze świeżością naszych czasów. Jednocześnie wciąż poszukujemy nowych brzmień i z pewnością nie jeden raz zaskoczymy naszych fanów.

Tak piszą o sobie na swym profilu na myspace.com członkowie tej muzycznej grupy, niedawno występującej na gali „Dokonania Roku 2009”. Teraz proszą o pomoc w zakwalifikowaniu się do II etapu „Coke Live Fresh Noise 2010”. Czwarta edycja tego programu rozpoczęła się 9.02.2010. Dzięki niemu młodzi producenci, muzycy, didżeje i wokaliści mają możliwość pracy w studiu nagraniowym oraz spotkania się na scenie z najbardziej uznanymi postaciami polskiej muzyki. Pięcioro finalistów wyłonionych w ostatnim etapie konkursu wystąpi w maju na koncercie w Warszawie. Zwycięzca „Coke Live Fresh Noise 2010” zagra ponadto na festiwalu „Coke Live Music Festival”. Nagrodą w konkursie, poza możliwością zaprezentowania się publiczności krakowskiego festiwalu, jest również sesja nagraniowa w profesjonalnym studio, a także pomoc w przygotowaniu demo oraz sprzęt muzyczny.

Od 16.03. do 22.03.2010 do godz. 15.00 będzie trwało głosowanie użytkowników portalu coke.pl na tych wykonawców, którzy nie zostali wyłonieni przez komisję konkursową. Głosować można tylko raz. Czynić to mogą wyłącznie zarejestrowani użytkownicy coke.pl. Strona do głosowania na The Evergreen < tutaj > Życzymy powodzenia.

(je)

Aktualizacja 23.03.

Zakończyło się głosowanie

10 artystów, którzy wezmą udział w warsztatach Coke Live Fresh Noise! Głosowanie na stronie trwało od 16 do 22 marca do godz. 15.00. W wyniku głosowania poznaliśmy kolejnych dziesięciu artystów, którzy wezmą udział w warsztatach muzyczno-producenckich Coke Live Fresh Noise. Są to:

Aczkolwiek

Amsel Dj Gregg

Eliminacja RAP

HeroesGetRemembered

Honorata Skarbek

Jarza

SAWBLADE

Sound Sensation

The Evergreen

The4ce D4s

Gratulujemy zwycięzcom, którzy zebrali największą liczbę głosów na stronie! W następnej fazie konkursu Coke Live Fresh Noise 20 młodych artystów, którzy weszli do półfinału, weźmie udział w weekendowych warsztatach muzyczno-producenckich z członkami jury oraz gośćmi specjalnymi, m.in. Marcinem Borsem oraz Leszkiem Biolikiem. Warsztaty będą się składać z wykładów oraz ćwiczeń praktycznych i odbędą się w ostatni weekend marca oraz w trzy wybrane weekendy kwietnia w profesjonalnych studiach nagraniowych w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

www.coke.pl/cokelivefreshnoise

 1. 27 marca 2010  00:23   Super   fan

  Tak trzynmać

  0
  0
 2. 17 marca 2010  22:38   No mamy też zespol Kaszuby   anonim

  No mamy też zespol Kaszuby

  0
  0
 3. 17 marca 2010  20:34   Ekstra kapela   Leszek from London

  No w końcu jakaś ekstra kapela z Polski, która moim zdaniem, ma wszelkie szanse aby zaistnieć na brytyjskim / europejskim rynku. Chłopcy brzmią światowo i w końcu mamy eksportowy zespół. Brawo!

  0
  0
 4. 17 marca 2010  19:25   Warszawa głosuje   Rafał

  Warszawa głosuje i dziękuje za The Evergreen

  0
  0
 5. 17 marca 2010  17:22   to Dublin   chojniczanka

  niech głosuje

  0
  0
 6. 17 marca 2010  16:10   powstal w dublinie? a czy ... (1)   anonim

  powstal w dublinie? a czy ktos z nich kiedys tam byl?

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 17 marca 2010  18:50   Chłopaki wyjechali ze 4 lata temu   Krakowiak

   a teraz wrócili do kraju. Kiedyś grali na ulicach całej Europy a stacja RTL 4 zrobiła o nich materiał w Amsterdamie. Nawet nie wiecie kto u was mieszka...i jak bardzo są popularni w innych częściach Polski.

   0
   0