Tenisiści na turnieju

1 marca chojniccy zawodnicy wybrali się na turniej tenisa stołowego do Czarnego w województwie pomorskim. Turniej odbył się z okazji rocznicy wyzwolenia Czarnego.

W kategorii kobiet Iwona Gadomska zajęła trzecie miejsce.   |  fot. nadesłane

W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników, gracze przyjechali m.in. z Chojnic, Człuchowa, Szczecinka, Żółtnicy oraz Czarnego. Zostały stworzone cztery kategorie; kobiet, open od lat 18 do 50, powyżej lat 50 oraz do lat 18 tzw. juniorzy.

Z Chojnic przyjechało dziewięciu zawodników. W kategorii open wzięło udział łącznie 24 zawodników, złoto wywalczył Sławomir Januszewski, a Krzysztof Pieragowski zakończył swoje zmagania na 8 miejscu. Maciej Pawlak, Sławomir Wilczek, Arkadiusz Domachowski oraz Jarosław Mikołajewski uplasowali się w przedziałach miejsc 9 - 12 oraz 13 –  16.

W kategorii kobiet wzięło udział 8 zawodniczek, Iwona Gadomska wywalczyła 3 pozycję. Martyna Pieragowska wzięła udział w kategorii do lat 18 gdzie zajęła 5 miejsce, Jakub Mazur również grający w juniorach zajął 4 pozycję.