Targowisko przy ul. Młodzieżowej od wtorku nieczynne

Zaraz po trwającym długim weekendzie, tj. 7 stycznia, rozpoczną się prace związane z modernizacją targowiska przy ul. Młodzieżowej. Pierwsze czynności związane będą z przeniesieniem pawilonów na pobliskie parkingi.

Funkcjonujące od kilkunastu lat targowisko, lub jak kto woli bazar przy ul. Młodzieżowej - nie zapewniało komfortu zarówno kupującym, jak i sprzedającym.   |  fot. Ilustracyjne

- Ze względów bezpieczeństwa targowisko będzie zamknięte przez najbliższe 2-3 tygodnie - informuje Maciej Werochowski ze Stowarzyszenia Targowisko Młodzieżowa. Handel pod chmurką wznowiony zostanie dopiero, gdy wszystkie stoiska zostaną przeprowadzone.

Przypomnijmy, gruntowny remont chojnickiego targowiska przeprowadzi firma Marbruk z Charzykowa. Prace obejmują: wykonanie zadaszenia, zagospodarowanie terenu oraz budowę budynku socjalno-administracyjnego wraz z przebudową instalacji wodno-kanalizacyjnej i energetycznej. Inwestycja kosztować ma 5 mln 360 tys. zł. Prace mają potrwać do końca sierpnia.

Anna Zajkowska

 1. 22 stycznia 2020  10:08   Wczoraj słyszeliśmy na ...   anonim

  Wczoraj słyszeliśmy na Chojnice tv że do końca maja być zrobione i pod koniec maja ma być wszystko przestawione na nowe miejsce gdyż potem musi być pobudowany obiekt socjalny w miejscu gdzie stoja teraz tymczasowo pawilony. To dla handlujących najlepszy okres do zarabiania pieniedzy by zamknąć na 2-3 tygodnie .Koniec sierpnia , wrzesień OK , moze być

  0
  1
 2. 5 stycznia 2020  21:56   do konca sierpnia ale ktorego ... (1)   anonim

  do konca sierpnia ale ktorego roku???

  7
  10
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 5 stycznia 2020  21:59   Z targowiskiem przy ...   anonim

   Z targowiskiem przy Angowickiej wyrobili się w terminie do końca roku teraz odbiory. A termin otwarcia jest jakoś do końca stycznia 2020. Gdzie poprzednia część się ciągnęła długo.

   7
   0
 3. 5 stycznia 2020  18:59   Dokąd przeniesione? (3)   S

  Kto pisze te informacje, które nie zawierają podstawowej informacji?!!!

  9
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 6 stycznia 2020  23:06   Na które parkingi - ulica, mapka???!!!   R

   Gdzie jest parking przynależący? Chyba leżący zaraz obok targowiska albo sąsiadujący z targowiskiem koło szkoły podstawowej? Polacy to gęsi i języka nie mają? I chojnice.com i wpisujący nauczcie się prawidłowego języka ojczystego.

   2
   2
  • 6 stycznia 2020  13:04   Jest napisane   anonim

   Pawilony będą przeniesione na parking przynależący do targowiska.

   2
   1
  • 5 stycznia 2020  20:46   jest napiasane na pobliskie ...   hamdlujący

   jest napiasane na pobliskie parkingi konkretnie na parking przylegający do targowiska

   6
   1
 4. 5 stycznia 2020  18:35   z Charzyków   z Charzyków

  z Charzyków

  17
  5