Targi zajęć pozalekcyjnych

W pierwszą sobotę września przestrzeń Bramy Pomorza zamieniła się w wyjątkowy pokaz towarów deficytowych – wiedzy, umiejętności, talentów!

W Bramie Pomorza odbyły się Targi Zajęć Pozalekcyjnych, podczas których najciekawsze lokalne organizacje edukacyjne dla dzieci zaprezentowały swoją ofertę.   |  fot. Rmak

Goście odwiedzający Centrum Handlowe zapoznali się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych i mieli możliwość wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci i młodzieży. Swoją ofertę zaprezentowało wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne.

Możliwość spotkania z organizacjami pozwoliła na szybkie i wygodne poznanie ich propozycji, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb. To była wyjątkowa okazja dla rodziców i dzieci na zapoznanie się z bogatym przeglądem ofert w jednym miejscu i uzyskanie wyczerpujących informacji na temat zajęć i prowadzących, ale również  świetna przestrzeń dla aktywnej prezentacji możliwości jakie stawiają w tym roku szkolnym przed dziećmi i młodzieżą miejscowi usługodawcy.

(red.) Fot. Rmak