Szymon Wydra i Carpe Diem zagrali dla poszkodowanych

Sobotni koncert charytatywny w Bramie Pomorza dla poszkodowanych w niedawnej nawałnicy przyciągnął tłumy fanów Szymona Wydry, który wraz z zespołem dał wyjątkowy koncert. Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach najpopularniejszych kawałków grupy.

Szymon Wydra jak zwykle dał z siebie wszystko, by publiczność na długo zapamiętała ten koncert.   |  fot. (m.n.)

Patronat nad imprezą objęli samorządowcy z naszego regionu, jednak z miasta i powiatu nikt się nie pojawił, za to obecni w Centrum Handlowym byli zastępca burmistrza Brus - Krzysztof Gierszewski, Grzegorz Klauza, wiceburmistrz Czerska.   

- Carpe Diem naprawdę świetnie rozkręciło publiczność - ekscytowała się 15 letnia Oliwia, jedna z fanek grupy, która za nic nie przepuściłaby charytatywnego koncertu. - Szymon bardzo ładnie się zachował pozując do zdjęć z dziećmi i dając im mnóstwo autografów, chłopaki dali naprawdę długi i świetny koncert. Aż przeszły mnie ciarki.

Każdy, kto wspomógł potrzebujących otrzymał naklejkę „Dla Borów w potrzebie”.  Partnerem głównym było Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach reprezentowanym przez jego dyrektorkę, Annę Orlikowską.

- Brama Pomorza pokryła koszty koncertu, a zebrane środki w całości przeznaczone będą na rzecz osób poszkodowanych w nawałnicy - powiedziała Katarzyna Kołucka, dyrektorka Centrum Handlowego Brama Pomorza.

(m.n.)

Zapisz

 1. 3 września 2017  10:37   Ale z pojawieniem się na ...   anonim

  Ale z pojawieniem się na imprezie i wyrazić solidarność z poszkodowanymi nie mieli problemu, mimo, że musieli przyjechać wiceburmistrzowie Czerska i Brus

  5
  3
  Odpowiedz
 2. 3 września 2017  10:32   Z powiatu i miasta nikt się ... (4)   Uczestnik koncertu

  Z powiatu i miasta nikt się nie pojawił, bo mieli wolne, a oni tylko pracują od poniedziałku do piątku, wstyd, że tyle mówią, jacy oni są solidarni, a kilka minut nie mogą poświęcić, aby się pojawić na imprezie dla poszkodowanych, to są hipokryci i tyle w temacie.

  13
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 3 września 2017  14:37   Skoro burmistrz zaprasza ...   Justyna

   Skoro burmistrz zaprasza organizatora do ratusza i obejmuje na tym patronat to powinien, albo inny przedstawiciel tam być, tym bardziej, jak sami podkreślają są bardzo zaangażowani w niesienie pomocy, a koncert charytatywny był ku temu najlepszą okazją, skoro mogli z Czerska i Brus głos zabrać, to Chojnice się same wyautowały

   2
   2
  • 3 września 2017  12:59   do anonima   jons

   hm masz dylemat, czy wąs czy jons po za tym pewnie nic więcej nie masz do roboty tylko oceniać anonimowo wszystkich i zastanawiać sie czy było w porzadku czy nie, czy uważasz że za kazdym kto chce cos zrobic charytatywnie powinni pojawiac się włodarze,

   5
   1
  • 3 września 2017  12:42   słuchaj wąs czy jons jak ...   anonim

   słuchaj wąs czy jons jak cię tam zwą, skoro głos zabrali burmistrzowie Brus i Czerska a z Chojnic nie było nikogo to odpowiedz sam sobie na to pytanie czy to było w porządku, czy też nie?

   2
   3
  • 3 września 2017  12:16   dobrze że ty byłeś, czy to ...   jons

   dobrze że ty byłeś, czy to takie ważne czy byli czy nie, przecież to nie oni dawali koncert

   4
   1