Szybko i wygodnie (reklama)

Nie macie znajomych, którzy brali już ślub i z czystym sumieniem mogliby polecić Wam świetnego fotografa? Nie natknęliście się jeszcze na osobę, której zdjęcia Was oczarowały?

Zdjęcia pozwolą zachować w pamięci zabawę i wzruszenia, jakie spotkają młodą parę podczas ślubu.   |  fot. nadesłane

W takie j sytuacji nie ma co ryzykować i decydować się na pierwszą ofertę zamieszczoną w przypadkowej gazecie. Poszperajcie trochę, skorzystajcie także z Internetu.

Możecie wybrać jeden z katalogów, w których zebrano wizytówki fotografów z całej Polski. Np.www.fotograf-wesele.pl. Jakie korzyści wynikają z takiej opcji? Przede wszystkim baza umożliwia nam selekcję ofert z naszego rejonu. Możemy zapoznać się z profilem każdego fotografa, bez konieczności wyszukiwania dziesiątek stron w internecie.

To wygoda i oszczędność czasu, bowiem w takiej bazie danych znajdziemy właściwie wszystko co powinniśmy wiedzieć o danej osobie lub firmie. Przeczytamy, jakiego sprzętu używa, jaką cenę usługi proponuje, co zawiera jej oferta, jakich dodatkowych opcji możemy oczekiwać.

Przede wszystkim jednak w serwisie możemy obejrzeć galerie zdjęć. Tutaj mamy wgląd zarówno w sesje plenerowe, reportaż z ceremonii w kościele lub uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego, a także zdjęcia z zabawy weselnej.  Portfolio każdego z fotografów jest na tyle bogate, że po jego przejrzeniu na pewno będziemy w stanie stwierdzić, czy styl i technika wykonywania zdjęć przez daną osobę nam odpowiada.

Serwis www.fotograf-wesele.pl. jest zbiorem fotografów także z okolic Chojnic. Z tymi spośród nich, których oferta najbardziej przypadnie nam do gustu możemy bez problemu skontaktować się używając specjalnego formularza przygotowanego na stronie.

Patrycja Górecka

 1. 1 września 2013  20:43   fakt, nam też robił fotki z ...   anonim

  fakt, nam też robił fotki z wesela i są super.

  0
  0
 2. 1 września 2013  18:39   polecam Olka   plo

  Olek Knitter :) W Chojnicach polecam jego. Doceniam innych ale...

  0
  0