Szukają miejsca na tymczasowe targowisko

Przedstawiciele handlujących przy ul. Młodzieżowej Maciej Werochowski oraz Marek Bona spotkali się z wiceburmistrzem Adamem Kopczyńskim, by znaleźć tymczasowe miejsce do handlowania na czas remontu targowiska.

Za kilka miesięcy powinien ruszyć remont targowiska przy ul. Młodzieżowej. Na ten czas zostanie ono przesunięte w okolice parkingu oraz pobliskiego Centrum Park.   |  fot. (olo)

- Odbyliśmy wizje lokalną. Przedstawiciele handlujących przy Młodzieżowej pan Maciej oraz pan Marek przedstawili koncepcje przeniesienia targowiska na parking oraz na parking za halą wraz z możliwością wykorzystania placu manewrowego za halą. Dla nas jest to pomysł do zaakceptowania – relacjonuje wiceburmistrz Adam Kopczyński. Wstępnie rozpoczęcie remontu targowiska przy ul. Młodzieżowej zaplanowano na przełom roku.

Są natomiast problemy przy remoncie targowiska przy ul. Angowickiej. Na trzeci przetarg nie zgłosiła się żadna firma. - W związku z tym mamy możliwość bezpośrednich rozmów z firmami. Kosztorys jest zbliżony do 1,2 mln zł na to zadanie – informuje burmistrz Arseniusz Finster. Miasto ma w budżecie na to zadanie połowę tej kwoty, a druga połowa to dofinansowanie państwowe, które przepadnie, jeśli nie uda się wykonać tego zadania w tym roku.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 13 lutego 2019  21:11   Może Plac Piastowski?   Daniel Edrus

  Może Plac Piastowski?

  6
  5
  Odpowiedz
 2. 13 lutego 2019  14:24   Bzdury piszesz. Robi tam ... (2)   anonim

  Bzdury piszesz. Robi tam zakupy wielu moich znajomych i ja również. Towar świeży, pyszny. Zawsze znajdzie się coś dla siebie.

  22
  7
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 13 lutego 2019  18:58   Dobre ogórasy kiszone ...   anonim

   Dobre ogórasy kiszone mają-jak mawiał Ferdek:)

   5
   2
  • 13 lutego 2019  17:09   Nasz bazarek.   1-2

   Stoiska z bielizną i odzieżą też są super a i obsługa jest bardzo grzeczna. Dobry towar tam mają! Tylko mieć kasę na zakupy!

   11
   1
 3. 13 lutego 2019  14:18   A tam jeszcze ktoś robi ...   anonim

  A tam jeszcze ktoś robi zakupy? Taniej jest w marketach chociaż kabzę się nabija nie polskiemu budżetowi

  6
  30
  Odpowiedz