Sztab WOŚP z Chojnic melduje wykonania zadania!

W ostatnim czasie modne jest zalewanie mediów społecznościowych zdjęciami z morsowania. Wolontariusze WOŚP z Wołomina poszli za ciosem i wymyślił wyzwanie dla orkiestrowych sztabów. Rzuconą rękawicę podjęła dzisiaj (23.01.) ekipa z Chojnic.

W wyzwaniu wzięła udział m.in. Paulina Ambroziak (z lewej). Szefowa chojnickiego sztabu jako jedyna z ekipy morsowała pierwszy raz w życiu.   |  fot. A. Zajkowska

Aura nie rozpieszczała. Zimny deszcz i niska temperatura nie przeszkodziła jednak czworgu śmiałkom, reprezentującym Chojnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej. Morsowanie odbyło się w jeziorze w Lichnowach i pokazało, że jak serca są gorące to i lodowata woda wolontariuszom nie straszna.

Chojnicki sztab musiał zażyć lodowatej kąpieli za sprawą sztabu z Wołomina. Teraz na studzenie emocji przed finałem Orkiestry, nastawiają się już wolontariusze z Człuchowa, Świecia, Krakowa, Wrocławia i ze Szczecina. Jeśli sztabowcy nie wykonają zadania w ciągu siedmiu dni, muszą nominującym oddać, któryś ze swoich cennych fantów przeznaczony na licytację.

Anna Zajkowska