Sypnęło niespodziankami. Faworyci odpadli

Niespodzianki i dogrywki – sporo emocji było podczas ćwierćfinałowych spotkań Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej w Charzykowach. Dwa mecze zakończyły się dogrywkami, a dwa mecze zwycięstwem, różnica jednej bramki.

Drużyna Presto Stal Klawkowo wygrała po dogrywce z Agro Ursus 6:5 i awansowała do półfinału.   |  fot. GOK

Ćwierćfinały Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej w Charzykowach przyniosły więc sporo emocji zawodnikom i kibicom. Nie zabrakło też niespodzianek. - W ćwierćfinałach drużyny Brandbudu i Relaksu po zaciętych spotkaniach pokonały faworytów do mistrzostwa i awansowały do półfinałów.

- Brandbud pokonał faworyzowaną drużynę Termowentu, a Relaks wygrał z Ginterem – podsumowuje organizator Krzysztof Syngierski z Gminnego Ośrodka Kultury. - W sobotę odbędą się mecze finałowe. W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego, wszystkie mecze zostaną poprzedzone minutą ciszy.