Sukces musicalu "Kto wymyślił naszą miłość"

„Kto wymyślił naszą miłość” to tytuł musicalu, nad którym przez 10 miesięcy pracował Teatr Dimmi. Z inicjatywą stworzenia teatralnego dzieła wyszedł starosta chojnicki Marek Szczepański.

Musical zebrał pozytywne recenzje.   |  fot. Daniel Frymark

To miał być prezent powiatu z okazji 100. rocznicy powrotu Chojnic do ojczyzny. Miał być i był, bo na dwóch spektaklach był komplet widowni. Zainteresowanie było tak duże, że musical ponownie zostanie wystawiony 13 lutego. To także doskonała data, bo cała rzecz traktuje o miłości pomiędzy Stasiem i Wandą.

Miłości, która zostaje przerwana przez wojenną zawieruchę. Musical zebrał pozytywne recenzje. Zachwycała gra aktorska, zwłaszcza, że na scenie wystąpili w zdecydowanej części amatorzy wyłonieni w drodze castingu. Najmłodszy z nich miał 7 lat, najstarszy około 50 lat. – Wspaniale się z nimi pracowało - mówił już po spektaklu reżyser i autor scenariusza Dominik Gostomski. Musical był od początku o końca jego autorskim dziełem.

Starosta Marek Szczepański decydując się na finansowy udział w projekcie zaufał młodemu ale doświadczonemu reżyserowi i przyznaje, że nie żałuje. Deklaruje też, że nie będzie to raczej koniec współpracy.

Starostwo Powiatowe. Fot. Daniel Frymark

Zapisz

  1. 8 lutego 2020  22:39   Oj,   anonim

    niestety ponownie brak biletów ... nie uda mi się obejrzeć przedstawienia, a bardzo chciałabym ... wejściówki rozeszły się jak ciepłe bułeczki...

    2
    0
    Odpowiedz