Sukces biznesowy z Chojniczanką!

Wraz z ciągłym rozwojem Miejskiego Klubu Sportowego Chojniczanka 1930 S.A. został utworzony Klub Biznesu Chojniczanki. Celem Klubu Biznesu jest wspomaganie przedsiębiorców.

Inicjatywa Klub Biznesu daje możliwości rozwoju zarówno drużynie sportowej, jak i przedsiębiorcom.   |  fot. (nad.)

Dzięki kolejnym sukcesom sportowym Chojniczanka cały czas zwiększa swoje możliwości marketingowe oraz reklamowe, które jednocześnie pomagają przedsiębiorcom w promocji swojej firmy.  Dodatkowo, na organizowanych przez Klubu Biznesu Chojniczanki spotkaniach biznesowych przedsiębiorcy mogą rekomendować dane firmy i poznawać nowoczesne narzędzia networkingowe.

Wszystko to wpływa na poprawę działalności przedsiębiorstw należących do Klubu Biznesu i umożliwia ich ogólnopolski rozwój. Niemal każdy przedsiębiorca dokłada wszelkich starań, by zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług. Najczęściej związane jest to z wysokimi kosztami ponoszonymi przez firmy na różnego typu reklamy, które działają wyłącznie jednostkowo. W promocji firmy oraz pozyskiwaniu nowych klientów może pomóc Klub Biznesu Chojniczanki.

W ofercie Klubu znajdują się kompleksowe możliwości promocji, takie jak banery reklamowe na stadionie przy ul. Mickiewicza 12, reklama i promocja na stronie internetowej Chojniczanki, na oficjalnym profilu na facebook'u, na plakatach meczowych, w gazecie oraz wiele innych. Po dołączeniu do Klubu przedstawiciele firm mogą liczyć dodatkowo na wsparcie koordynatora, który ułatwi im dotarcie do firm, które mogą być zainteresowane konkretną ofertą. Niezwykle pomocne są również organizowane cyklicznie śniadania biznesowe, które zrzeszają przedsiębiorców z różnych części Polski.

Na tych spotkaniach każda z osób ma  możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz oferowanych przez nią produktów i usług. Najbliższe śniadanie binesowe odbędzie się już 21. lutego 2018 roku. Przedsiębiorcy, który wezmą udział w spotkaniu będą mieli także możliwość wysłuchania krótkiej prezentacji przedstawicieli firmy Prudential, który zaprezentuje rozwiązania dla biznesu.

Każdy, kto jest zainteresowany tą inicjatywą oraz chciałby dowiedzieć się więcej na temat możliwych form reklamy, jak i o dodatkowych korzyściach, jakie wynikają z przynależności do Klubu Biznesu Chojniczanki powinien 21.02.2018 roku o godzinie 09:00 w Restauracji Rejs w Charzykowach na IX ŚNIADANIU BIZNESOWYM KLUBU BIZNESU CHOJNICZANKI. Serdecznie zapraszamy!

Kacper Sporysz

Zapisz

 1. 13 lutego 2018  15:24   Bez biznesmena Michała Markowskiego (1)   chojniczanin

  padnie handel luksusowymi samochodami i sukces biznesowy Chojniczanki!

  7
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 2. 13 lutego 2018  12:08   a czy klub biznesu ... (1)   sa

  a czy klub biznesu Chojniczanki zajmuje się również wspieraniem sprzedaży luksusowych aut?

  7
  4
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz