Strzelecka dłużej zamknięta?

Jest ryzyko, że nie uda się zakończyć prac remontowych przy ulicy Strzeleckiej zgodnie z planem do końca października. – Być może ulica Strzelecka będzie zamknięta dłużej, ale to jest uzależnione od kilku czynników – mówi starosta Stanisław Skaja.

Kierowcy muszą się jeszcze liczyć z tym, że przez dwa lub trzy miesiące potrwa remont Strzeleckiej.   |  fot. (m.n.)

Jak to w takich przypadkach bywa, inwestor i wykonawca musieli liczyć się z „niespodziankami”. - Okazało się, że na tej ulicy są nie tyle nielegalne, ale nie zinwentaryzowane kanalizacje i deszczówki. Po odkryciu okazało się, że to musi być wymienione i są to dodatkowe prace. Być może się uda zakończyć remont do końca października, zależy to też od pogody – dodaje Skaja.

Remont musi jednak skończyć się w tym roku, gdyż musi zostać rozliczony. Już wkrótce na ulicy Strzeleckiej będzie nowa nawierzchnia, chodniki, kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie uliczne.

(olo)

Zapisz

 1. 13 września 2017  17:10   No i fajnie   To wszystko za nasze pieniądze!

  Staszek i jego służby trzymają rękę na pulsie. Szczególnie, ze codziennie kontrolują budowę, która staje sie przeszkoda w normalnym funkcjonowaniu dla wielu mieszkańców Chojnic. Wszystko jest doskonale zorganizowane i urzędnicy powiatowi gwarantują odpowiedni standard inwestycji. A tak naprawdę Staszek ma to w d..., kiedy otworzą ta ulice!

  6
  0
  Odpowiedz
 2. 13 września 2017  08:16   Jakie zgodnie z planem?   Wilk

  Przecież zamknięta jest od 26 czerwca, a miała być zamknięta prze 2-2,5miesiąca. Czyli właśnie powinni ją otwierać, a Pan Skaja mówi, że nie uda się zgodnie z planem "do końca października". Jak to nazwać, przejęzyczenie, dziennikarze znów nakłamali, czy ktoś "opowiada głupoty"?

  10
  1
  Odpowiedz
 3. 13 września 2017  07:36   Standard Chojnickich Wlodarzy   Paweł

  Każda inwestycja w naszym regionie jest tak skomplikowana ze wymaga notorycznych przesunięć terminów odbiorow haaaahaaaaa. UM i SP weźcie wy się do roboty !!!

  6
  2
  Odpowiedz
 4. 12 września 2017  22:43   Porażka   Strzelec

  Skoro tam nikt nie pracuje, to nie na co się dziwić, że nie skończone. Często chodzę tamtędy, ale rzadko widzę, by ktoś pracował. Remont miał trwać dwa wakacyjne miesiące, a teraz mówią, że nawet do końca października nie zdążą? Żenada

  9
  0
  Odpowiedz
 5. 12 września 2017  21:09   Dlaczego nowa droga będzie ... (2)   mieszkaniec

  Dlaczego nowa droga będzie tak wąska , przecież to nie jest ulica osiedlowa. Projektanci się pomylili a inwestor czyli POWIAT nie dopilnował w fazie projektowania odpowiedniej szerokości . Znowu będziemy mieli kichę jak Bytowska

  18
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 14 września 2017  15:15   Oby nie była   Jan

   jak wzorzec dróg ul Towarowa

   1
   2
  • 13 września 2017  10:34   W dzisiejszych czasach ...   DX

   W dzisiejszych czasach wszystkie drogi zwężają do szerokości dwóch samochodów osobowych. Poczekaj jak się zacznie remont towarowej jak ją zwężą w związku z przebudową dworca.

   3
   1
 6. 12 września 2017  21:07   Czy ktos to kontroluje?   Wku...

  Bawcie się tak dalej. Fachowcy!

  6
  0
  Odpowiedz
 7. 12 września 2017  17:12   Jaka to firma tak się spieszy ? (1)   podatnik

  "Remont musi jednak skończyć się w tym roku,gdyż musi zostać rozliczony " ... jeśli jest takie podejście do sprawy,to po "zakończeniu" tego remontu należy oczekiwać szybkiego powrotu firmy by usuwać usterki .......

  14
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 12 września 2017  19:46   kasa...   zgred

   Widocznie nie masz pojęcia jak działają dofinansowania. Niestety większość funduszy musi zostać rozliczona do końca roku i nikogo nie obchodzi co się dzieje na budowie i jakie problemy się napotyka. Masz skończyć i już... bo jak nie to kasy nie zobaczysz...

   3
   1