Strażacy uratowali przysypanego ziemią mężczyznę

Strażacy walczyli dziś o życie przysypanego ziemią mężczyzny. Do wypadku doszło tuż przy byłym budynku Mostostalu podczas pracy. Przed południem mężczyznę, który wszedł do głębokiego na kilka metrów wykopu, przysypała ziemia.

Mężczyzna, który pracował w tym miejscu, trafił do szpitala.   |  fot. ilustracyjne

Na szczęście mógł samodzielnie oddychać i w trakcie akcji służb ratowniczych był przytomny. Akcja była jednak bardzo skomplikowana i wyciąganie mężczyzny trwało ok. dwóch godzin.

(olo)

Sprostowanie: Na prośbę Prezesa Firmy Mostostal Chojnice sp. z o.o., sp.k. przy ul. Przemysłowej 4 w Chojnicach publikujemy sprostowanie:

Informujemy, że wypadek zdarzył się przy budynku i na terenie należącym do firmy Regalux i nie chcemy aby był kojarzony z nasza firmą, gdyż ma negatywny wpływ na naszą opinię".

 1. 3 grudnia 2019  19:52   Jaki błąd w druku? Obejrzyj ...   anonim

  Jaki błąd w druku? Obejrzyj materiał a wtedy komentuj

  3
  3
 2. 3 grudnia 2019  12:04   Wyciągali go około dwóch godzin?   anonim

  To jakiś błąd w druku, czy rzeczywiście trwało to tak długo?

  5
  1
 3. 2 grudnia 2019  22:45   Inspekcja pracy (1)   Chojniczanin

  Ciekawe gdzie były zabezpieczenia zapory żeby ziemia się nie obsunęła co tam robił ten pracownik na takiej głębokości gdzie był operator koparki to wina operatora koparki że kopał bez zabezpieczeń i wpuścił tam pracownika powinni zabrać mu papiery na koparek jeśli je posiadał i dać łopatę do kopania

  15
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 3 grudnia 2019  21:02   A ty   Inżynier Karwowski

   Już znowu profesor każdego tematu?? Wszystko wiesz, wszystko widziałeś??

   2
   0