Sprawca kradzieży wielu kradzieży usłyszał już zarzuty

Policjanci z chojnickiej komendy zatrzymali 28 - letniego sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna w jednym z chojnickich marketów dokonał kradzieży narzędzi, sprzętów elektrotechnicznych oraz artykułów drogeryjnych.

Wczoraj mieszkaniec Chojnic po zebraniu materiału dowodowego został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Przyznał się do popełnionego przestępstwa, za które teraz odpowie przed sądem.   |  fot. ilustrac./KPP

Wczoraj oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach został poinformowany, iż pracownik ochrony marketu ujął na gorącym uczynku sprawcę kradzieży sklepowej. Na miejsce wysłano patrol policji.

W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze podczas przeszukania przy mężczyźnie w kieszeniach spodni, kurtki oraz pod ubraniem znaleźli i zabezpieczyli narzędzia podręczne, powerbanki, kosmetyki oraz głośniki bezprzewodowe, które 28-latek ukradł ze sklepowych półek. Mężczyzna został przez policjantów zatrzymany i przewieziony do komendy. Odzyskany w całości skradziony towar został przekazany przedstawicielowi placówki handlowej.

KPP