Spotkanie dotyczące “Zagospodarowania przestrzeni Wzgórza Ewangelickiego”

Po krytyce, jaka spadła wcześniej na ratusz w sprawie konsultacji przebudowy Wzgórza Ewangelickiego - zostały one poszerzone i każdy, kto chce dodać od siebie jakiś pomysł czy sugestie, będzie miał na to okazję.

Spotkanie dotyczyć będzie zagospodarowania przestrzeni Wzgórza Ewangelickiego w Chojnicach.   |  fot. D.Wałdoch

Burmistrz Miasta Chojnice zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie dotyczące „Zagospodarowania przestrzeni Wzgórza Ewangelickiego”.  Spotkanie odbędzie się w dniu 11.09. (środa) o godz. 11.30 w sali obrad (p. nr 408) w Urzędzie Miejskim w Chojnicach, Stary Rynek 1, 89-600 Chojnice.

UM


 1. 10 września 2019  09:13   hmm   Chojniczanin

  Mam pytanie do burmistrza-DLACZEGO TAK CIĘŻKO ZROZUMIEĆ SUGESTIE MIESZKAŃCÓW CHOJNIC ABY ZOSTAWIĆ TO MIEJSCE W SPOKOJU.Proszę o konstruktywną odnoszącą się do tematu zrozumiałą dla mieszkańców odpowiedz.

  6
  0
 2. 9 września 2019  20:51   Przepraszam   anonim

  Przepraszam komu przeszkadza to wzgórze bo mi nie. Jak komuś przeszkadzają ptaki to niech nie wychodzi bo one nie tylko tam "bomby" z góry walą. Jest to pewna część historii Chojnic i tak niech zostanie no chyba że włodarz ma inną wizję to niech ją przedstawi.

  5
  0
 3. 9 września 2019  13:24   Wzgórze Ewangelickie jest ... (2)   xyz59

  Wzgórze Ewangelickie jest terenem po cmentarzu. Może warto na tym miejscu upamiętnić osoby urodzone / związane z Chojnicami np.Johann Daniel Titius , Nataniel Mateusz Wolf,Edmund Homa ,Edward Jan Poppek ,Elisabeth Boehm Ronget , Hahn HERMAN , Julian Rydzkowski , Otton Weiland - od instalacji po rzeźby lub inne formy ekspresji artystycznej !!! Cóż ! Niektóre nazwiska mogą byc obce dla Chojniczan , trudne do wymówienia , trudne do AKCEPTACJI , ale to TEŻ JEST HISTORIĄ CHOJNIC !!!

  12
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 9 września 2019  17:00   A czemu niektórzy mają być ...   anonim

   A czemu niektórzy mają być tam upamiętnieni skoro zostali pochowani na innych cmentarzach?

   1
   6
  • 9 września 2019  15:07   tak jak w gdańsku jeździ ...   anonim

   tak jak w gdańsku jeździ tramwaj z nazwiskiem nazisty! Polskich zasłużonych poza dwoma ostatnimi nie ma?

   4
   4
 4. 9 września 2019  09:27   No tak pewnie tłumy przyjdą ... (1)   Kuba

  No tak pewnie tłumy przyjdą w środku tygodnia w godzinach pracy! Może by tak zrobić ukłon w stronę obywateli i ryszyc tylek w sobotę do pracy na te konsultacje. Albo chociaż w tygodniu o 18?

  19
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi