Sporo goli w pojedynku z Red Devils. Trzy punkty na koncie chojniczan

W hali komprachcickiego OSiRu, beniaminek z Opolszczyzny podejmował zespół Red Devils. Przed spotkaniem trudno było wskazać faworyta, ponieważ był to pojedynek ekip o zbliżonym potencjale, jednak większe ekstraklasowe doświadczenie było po stronie gości.

To było świetne widowisko, a brawa za sportową rywalizację należą się obu ekipom.   |  fot. screen tv com

Dreman Opole Komprachcice – Red Devils Chojnice 3:5

Red Devils: Kartuszyński (Kollar) – Storozhuk, Asensio, Medon, Perkovic – Sobański, Burdiuh, Laskowski, Morad, Laskowski, Świtoń.

Bramki: 28. Grigorescu, 30. Dykus, 36. Ivanov – 12. Storozhuk (kar.), 13. Morad, 30. Perkovic, 35. Storozhuk, 40. Kollar

Kartki: 7. Grigorescu (OKO), 22. Iwanow (OKO), 25. Burdiuh (OKO) – 17. Laskowski (RD), 27. Medon (RD)  

Czerwona: 37. Ivanov (OKO)

Mimo, iż goście w pierwszej połowie prowadzili 2:0 to pojedynek był wyrównany, jednak ekstraklasowe doświadczenie i ogranie zawodników Red Devils było po stronie rywala z Chojnic. Wynik otworzył w 12 minucie Storozhuk wykorzystując rzut karny, a w 13 minucie na listę strzelców wpisał się Morad.

W drugiej połowie Dreman zagrał dużo lepiej, co przełożyło się na trzy zdobyte gole, jednak to nie wystarczyło na dobrze dysponowany Red Devils, który po przerwie podwyższył przewagę kolejnymi bramkami.

(red.). Tabela flashscore.pl