Spadkowicz pożegnał się z ekstraklasą wygrywając z Red Devils

W meczu zamykającym rozgrywki Statscore Futsal Ekstraklasy Red Devils rozegrał wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Polkowice. Dla gospodarzy mecz był pożegnaniem z futsalową elitą, w której spędzili jeden sezon.

Nie o takim pożegnaniu sezonu myśleli zawodnicy Red Devils. Górnik Polkowice odniósł przekonujące zwycięstwo 6:2 na pożegnanie ze Statscore Futsal Ekstraklasą.   |  fot. facebook Red Devils

Górnik Polkowice – Red Devils 6:2

Red Devils: Czarnowski, Kollar, Kąkol, Kartuszyński – Pastars, Sobański, Prz. Laskowski, Neheła, Kokoladze, Augosto, Medoń, Pat. Laskowski, Świtoń, Kubiszewski, Szopiński, Seniuk, Magalhaes, Kręcki, Sole, Bacik, D. Laskowski.

Bramki: 3. Ciupka, 20. Lutai, 22. Wolan, 27. Lutai, 29. Pinto, 36. Wolan – 34. Nehela, 38. Pastars

Kartki: 17. Pinto (GPL) – 26. Kręcki (RD), 27. Medon (RD)

Na osłodę miejscowi pożegnali się w stylu, o którym nawet najwierniejszym tutejszym kibicom się nie śniło. Gospodarze wcześnie zdobyli gola, a następnie powiększyli swoją przewagę tuż przed zejściem na przerwę do szatni. Pierwsza połowa meczu zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem Górnika Polkowice.

Po przerwie dla gości było jeszcze gorzej, mimo, iż rezultat spotkania nie miał już znaczenia w kontekście zakończenia rozgrywek obecnego sezonu. Miejscowi, mimo, iż w przyszłym sezonie nie zagrają w ekstraklasie poszli za ciosem i w drugiej połowie dołożyli jeszcze cztery gole. W końcowych minutach gości było stać na uratowanie honoru dwoma trafieniami, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 6:2.