Soulbox - koncert

Zapraszamy na koncert zespołu Soulbox 08.10.2010r (piątek) do pubu Kornel! Start godz. 20:00 Zespół Soulbox powstał w połowie 2006 roku, jego skład kształtował się dość długo, bo aż do początku 2008 roku.

Soulbox

W lutym 2008 cała piątka: Piotr Owczarzak"Ofca" - gitara, Bartłomiej ”Baryła” Konieczny - wokal, Mahon - gitara, Thomas Grotto - bębny, Artur Kowalski - bas - spotkała się na próbie i wspólnie jednogłośnie stwierdzili, jaka ma być forma ich przekazu. Muzyka Soulbox to tytułowe "pudełko z duszą”. Bartek, wokalista śmiejąc się kiedyś powiedział: "to najdziwniejsza mieszanka jaką słyszałem w życiu, wpływy takich kapel jak Pink Floyd, czy nawet Rush, wszystko połączone z nowoczesnymi i starymi riffami typu hard rock, jednak całość brzmi cholernie nowocześnie, normalnie i bardzo świeżo. Sprawdź to ...". Zespół do tej pory otrzymał nagrodę główną na festiwalu Generacja 2008 oraz nagrodę "zespół festiwalu"- Zgrzyty 2009. - Najczęstsze zdanie ludzi po koncertach -"energiczny show naładowany mnóstwem nastroju!, prawdziwie, szczerze i amerykańsko ". Członkowie zespołu to doświadczeni muzycy, którzy grali do tej pory w wielu zespołach, ludzie pochodzący z różnych miast. Perkusista - Thomas Grotto to rodowity Włoch, nagrał w swoim kraju kilka płyt, jako support swojego czasu dzielił scenę z Ronnim Jamesem Dio, i innymi światowymi gwiazdami rocka.

(ro)

  1. 5 października 2010  20:28   Warto się wybrać   anonim

    Ten zespół miło posłuchać. Daje power\'a i świetnie przy tej muzyce poszaleć. Daje takiego kopa, jakiego czasami potrzebuje każdy z nas. Gorąco zachęcam do wsłuchania się w tą muzykę.

    0
    0